Як обробити вхідні двері.

Надійна двері в будинку - це гарантія вашої безпеки, але сталеві броньовані двері занадто нудні і сірки на вигляд. І постає питання обробки вхідних дверей. Існує багато матеріалів для обробки вхідних дверей: пластик, дерматин, МДФ. Для багатьох варіантів обробки металевих дверей необхідно запрошувати фахівця. А найбільш простий спосіб обробки - обробка шпоною, тонким листом деревини. Це під силу навіть початківцю майстру.
Інструкція
1
Шпон клеїться на ДСП - цей матеріал має рівну поверхню, а обклеювання зверху шпоном дозволяє декорувати двері гарним малюнком. Отже, візьміть аркуш ДСП за розміром вашої двері в якості основи. Купити його можна в будь-якому меблевому магазині. Попередньо шляхом вимірювання діагоналей перевірте свою двері на наявність прямих кутів. Якщо вони відсутні, беріть лист основи трохи меншого розміру, ніж сама двері . За допомогою саморізів закріпіть лист ДСП на вхідних дверях. Капелюшки шурупів ввірчує сильніше в матеріал, щоб вони не виступали на поверхню аркуша.
2
Зніміть з дверей ручку. Покрийте поверхню листа ДСП меблевим клеєм ПВА і дайте йому засохнути. В результаті на аркуші повинен утворитися тонкий шар підсохлого клею. Не забудьте, що все це треба робити на вертикальній поверхні, так що заздалегідь подбайте постелити на підлогу ганчірку або листи газети. Тепер на ДСП починайте укладати лист шпону.
3
Шпон продається також в будівельних або меблевих магазинах, найчастіше для його виготовлення використовують березу або дуб. Існує і штучний шпон, який також чудово підходить для обробки дверей. Етап укладання шпону - найбільш складний і відповідальний. Шпон закріплюють на підготовленій поверхні ДСП за допомогою гарячої праски. Праска краще беріть старий, щоб не зіпсувати той, яким ви гладите білизну. Шпон прикріпляйте дуже обережно, не затримуючи довго праску в одній точці, матеріал можна перепалити, і тоді він втратить всю свою декоративність. Інша небезпека - ви можете випадково відірвати вже приклеєні фрагменти.
4
Обережно зріжте всі виступаючі краю аркуша гострим ножем. Щоб надати двері більш акуратний вигляд, заклейте торці залишками шпону. Покрийте лаком всю поверхню дверей, а потім встановіть ручку, зняту перед початком обробки дверей. Двері, оброблені шпоном, буде справжньою прикрасою вашого будинку і прослужить довго. Якщо ж на поверхні з'являться подряпини або відколи, їх завжди можна закрити, використовуючи воскову поліроль або спеціальний ремонтний спрей.