Як завантажити навігатор в телефон. Який навігатор на телефон.

GPS-навігатори з кожним днем набирають все більшої популярності. Чим більше людей знайомиться з ними і починає використовувати, тим більше відкривається сфер для їх застосування. Але, на жаль, не кожен може дозволити собі придбати цього чудо-помічника, незважаючи на те, що його використання значно економить час і кошти. Власники телефонів з можливістю установки GPS-навігатора можуть вирішити цю проблему.
Інструкція
1
Отже, установка навігатора в телефон увазі наявність телефону з вбудованим GPS-приймачем і спеціальної програми Garmin Mobile XT. Якщо ж ваш телефон не підтримує GPS, але є підтримка Bluetooth, то необхідно придбати невеликий Bluetooth-GPS-модуль. Повірте, це обійдеться вам в рази дешевше, ніж покупка GPS-навігатора.
2
З офіційного сайту Garmin необхідно завантажити свіжу версію програми і за допомогою зручного вам інтерфейсу передачі даних завантажити інсталяційний файл в телефон, після чого зробити установку програми. Також завантажити програму можна шляхом відправки смс (розмір інсталяційний файл близько 100 кб). Варто звернути увагу на те, що дане ПО підтримується не всіма моделями телефонів, тому перед покупкою GPS-модуля обов'язково переконайтеся в тому, що програма запуститься на вашому мобільнику. Мобільний навігатор можна встановити майже на всі телефони представницького класу і смартфони від провідних виробників.
3
Після установки в включення програми встановиться Bluetooth-з'єднання між вашим телефоном і GPS-приймачем, після чого визначиться ваше місце розташування на місцевості і можна приступати до планування маршрута.В теорії база даних повинна регулярно оновлюватися, але на ділі більшість змін на дорозі не відображаються в режимі реального часу. Тому не дивуйтеся, якщо згорнувши по покажчику навігатора, ви раптом виявите закриту на ремонт дорогу.
Корисна порада
Зверніть увагу на те, що на відміну від повноцінних GPS-навігаторів мобільні працюватимуть тільки в зоні радіопокриття оператора стільникового зв'язку. Не складно уявити, що мобільні навігатори виявляться поганими помічниками автомобілістам, які здійснюють міжміські і, тим більше, міжнародні поїздки. Але для прогулянок по місту навігатор виявиться дуже корисним і, покористувавшись їм деякий час, ви навряд чи зможете представляти свої пересування без нього.