Як вибрати рекламу.

Реклама - необхідний інструмент для просування різних продуктів і послуг. Вибір виду реклами залежить від цілей, яких ви хочете досягти. За допомогою рекламних кампаній можна вирішувати різні завдання: можна підвищити впізнаваність товару і бренду в своєму сегмента ринку, залучити нових клієнтів і покупців, підвищити товарообіг, створити позитивну думку про компанію у споживачів і т.д.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно розповісти широкому колу людей про свої товари і послуги, про їх якостях і характеристиках, то найкраще підійде іміджева реклама. Також вона необхідна для створення доброзичливого ставлення клієнтів до вашого роду діяльності. Тому імідж-реклама важлива для таких сфер, як банківська справа, фондові та кредитні організації, тобто для тих, для яких довіру і добре ставлення їхніх клієнтів є головною запорукою успіху. Але й для інших сфер діяльності вона буде корисна. Найкраще для формування позитивної думки про вашу діяльність підходять зовнішня, телевізійна, друкована (газети, журнали), банерна реклама.
2
Паралельно з іміджевою рекламою можна запустити стимулюючу кампанію. На відміну від першої, стимулююча реклама спрямована на більш вузьке коло людей, тобто на тих, хто є вашим потенційним клієнтом і споживачем, на тих, на кого розрахований ваш товар або послуга. Грамотна рекламна кампанія здатна не тільки залучити нових клієнтів, але і збільшити і прискорити товарооборот.Стімулірующая реклама є найбільш популярною серед сучасних підприємців, тому що найчастіше вона вирішує і ще іміджеві питання. Особливо це характерно для невеликих фірм, так як у них просто немає фінансової можливості запускати окремі рекламні кампанії. Найбільш ефективними видами реклами для вирішення цієї мети є телевізійна, контекстна, реклама на радіо та в інших засобах масової інформації. Також добре прорекламувати свій товар і послугу допомагає участь у різних виставках.
3
Навіть якщо у вас все добре з наявністю клієнтів, про вас знає велика кількість людей і думка у них про вас склалося позитивне, то все одно іноді потрібно запускати рекламу , яка допомогла б підтримувати досягнуті результати на високому рівні. Наприклад, можна прорекламувати новий товар або послугу. Для досягнення цієї мети краще вибрати приховану рекламу у вигляді статей і невеликих інформаційних оглядів в інтернеті, газетах, журналах, поштову розсилку.