Як вбудувати флеш.

Для кросбраузерності відображення флеш-елементів в сторінках сайту зазвичай використовують HTML-тег object, а в деяких випадках флеш виводиться з використанням JavaScript-сценаріїв. Однак сама процедура вставки такого елемента в сторінку сайту не відрізняється від вставки, наприклад, графічного елементу. Відмінності є лише в HTML-коді.
Інструкція
1
Завантажте файл флеш-елемента на сервер вашого сайту. Найпростіше для цього використовувати файл-менеджер в панелі управління хостингу або системи управління сайтом. В цьому випадку вся процедура відбувається у вікні браузера і не вимагає додаткового програмного забезпечення. Але можна, звичайно, використовувати і програму, встановлену в ваш комп'ютер - ФТП-клієнт. Інтерфейс такої програми по функціональності схожий з Провідником Windows.
2
Підготуйте HTML-код для включення в исходник сторінки. Це можна зробити в простому текстовому редакторі. Мінімально необхідний набір тегів для відображення флеш-елемента може виглядати, наприклад, так:

Тут вам необхідно замінити розміри елемента своїми власними значеннями. Ширина і висота вказується в цьому коді двічі на атрибутах width і height. У двох місця зазначено й ім'я файлу (flashEl.swf) - в атрибуті src тега embed і атрибуті value тега param. Вставте замість нього ім'я файлу вашого флеш-елемента.
3
Вставте підготовлений код в исходник сторінки. Для цього відкрийте її в редакторі сторінок системи управління сайтом або в звичайному текстовому редакторі. Редактор системи управління треба перемкнути в режим редагування HTML-коду. Знайдіть місце, де ви хотіли б бачити свій флеш-елемент, вставте підготовлений код і збережіть зміни.