Як визначити координати місцевості.

При розвитку міжрегіональних трудових відносин, а також в особистих інтересах, виникає потреба здійснювати переїзди з міста в місто, інші населені пункти, або в місця, де ще ніколи не бував. Зараз існує безліч способів визначити координати потрібного пункту призначення.
Інструкція
1
Нещодавно в інтернеті з'явилася програма Google Earth, яка дозволяє орієнтуватися на місцевості, прокладати маршрути, вивчати планету і багато іншого. Перш, ніж їй почати користуватися: Завантажте програму в свій ПК.
2
Почніть установку скачав файлу, натиснувши кнопку «встановити» і чекайте, коли програма завантажиться.
3
Далі починайте користуватися програмою: в панелі пошуку введіть місце і встановіть прапорець.
4
У вікні 3D-перегляду огляньте введене місце, за допомогою елементів управління навігацією (коло зі стрілками) огляньте місцевість під різними кутами і масштабами.
5
Оберіть початкове місце і встановіть прапорець.
6
Наведіть курсор миші на прапорець. Натисніть правою кнопкою на нього і після натисніть клавішу CTRL. Виберіть звідси або сюди ви хочете потрапити.
7
Наведіть курсор на інший прапорець і виконайте ті ж дії, що і в попередньому пункті.
8
Також визначити координати можна за допомогою сайту Bing.com.Введіте цікаву для вас місцевість в поля навпроти логотипу та натисніть пошук.
9
Правою кнопкою миші виберіть напис Directions from here, в лівій частині з'явитися вікно. У ньому вкажіть місцевість призначення. Червоний прапор означає початкову місцевість, зелений прапор - місцевість призначення. Там же в лівій частині, виберіть, яким чином ви б хотіли дістатися.
10
Визначення координат за допомогою годинника, секстанта і глобуса.Найдіте на небі сонце, і регулюйте регулювальний гвинт і важіль, поки нижня дуга сонця не торкнеться обрію. Відзначте по годинах час цієї дії з точністю до секунди.
11
Знайдіть кут піднесення по установчого гвинта і шкалою Верньєр.
12
Зафіксуйте результати на аркуші паперу. Намалюйте на глобусі сонце у вигляді равновозвишенного кола. Після цього визначте координати по меридіанах або лінією навігаційного числення.