Як видалити плями з дивана. Як прибрати плями сечі з дивана.

Дуже часто ми стикаємося з такою проблемою, як плями на м'яких меблів. Позаду новий рік, день народження чи інше свято - і ми з жалем виявляємо на улюбленому дивані потворні відмітини. Не варто впадати у відчай: є прості способи, які допоможуть привести вашу м'які меблі в колишній вигляд.
Вам знадобиться
  • мило, нашатир, оцет, сода, вода, бензин, ганчірка, щітка
Інструкція
1
Якщо ви пролили на оббивку кави, швидко промокніть тканину. Після цього приготуйте розчин з м'якого мила і теплої води. Обробіть цією рідиною пляма. Ретельно змийте мило, щоб на дивані не залишилося жовтих плям і некрасивих розлучень. Пляма, що виникло від какао можна видалити за допомогою нашатирного спирту, який наполовину розведений водою.
2
При попаданні на диван воску від святкових свічок не поспішайте соскребать воскові калюжки. Зачекайте, поки віск засохне, роздробити пляма сірником і зберіть за допомогою потужного пилососа. Якщо залишиться воскової слід, його треба накрити пляма папером і пропрасувати гарячою праскою.
3
Плями від шоколаду можна видалити аналогічним чином. Дочекайтеся висихання плями . Коли шоколад засохне, спробуйте акуратно зчистити його. Якщо слід все ж залишається, то потріть його розчином з мила і теплої води.
4
Фруктові соки теж можуть залишати плями на оббивці. Вивести їх можна за допомогою лимонної кислоти або свіжого лимонного соку, змішаного з сіллю. Протріть плями цим складом за допомогою ганчірки і ретельно просушіть поверхню меблів.
5
Для того щоб видалити пляму від варення, треба нанести на нього трохи мила, змішаного з оцтом і відразу промокнути. Після цього швидко посипати місце катастрофи сіллю. Після того, як сіль вбереться, а пляма підсохне, потрібно пропилососити диван. Так само якщо на дивані маються плями від білого вина, потріть їх шматочком льоду. Якщо було пролито червоне вино, негайно посипте пляма сіллю, дочекайтеся висихання і потріть меблевої щіткою.
6
Якщо на диван пролилося пиво, витріть краплі, а на пляму нанесіть оцет, розведений у воді (2 столові ложки оцту на 1 ложку води). Після цього слід ретельно промокнути і висушити оббивку.
7
Свіжі плями жиру на оббивці дивана слід посипати сіллю і акуратно потерти, використовуючи при цьому хлібний м'якуш. Міняйте сіль кілька разів, домагаючись зникнення плями . Можна спробувати натерти жирові плями господарським милом і змити теплою водою. Ще один варіант: потріть пляму глиною, просоченої оцтом.