Як зробити дріжджове тісто. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Пиріжки, булочки, кулеб'яки, слойки - все це неможливо приготувати без дріжджового тіста. Воно може бути простим, здобним або листковим, і приготувати його не так складно, як може здатися на перший погляд.
Інструкція
1
Існує два способи приготування дріжджового тіста: опарний і безопарний. При опарном способі тісто замішують в два прийоми. Спочатку готують опару: з частини борошна (35-60%), води або молока з додаванням дріжджів замішують рідке тісто і ставлять для бродіння на 2-4 години. Коли опара підніметься, в неї додають решту борошна, вимішують, додають інші інгредієнти і ставлять для бродіння. Опарний спосіб застосовують для приготування здобного тіста, тобто з додаванням різної кількості яєць, жирів і цукру.
2
При безопарном способі тісто замішують в один прийом: з усієї муки, рідини, дріжджів і солі. В кінці замісу додають жири. Також можна використовувати сухі дріжджі (порошок), які змішують з борошном перед замешиванием тесту.
3
Слоеное дріжджове тісто готують як опарним, так і безопарним способом і прошаровують жиром.
4
БліниДля приготування млинців використовують борошно і воду або молоко в співвідношенні приблизно 1: 1,6 з додаванням яєць, жиру, цукру, дріжджів і солі. Млинці можуть бути приготовані і здобними (опарним способом) з додаванням великої кількості здоби - жиру, вершків. Випікають на сковородах діаметром 17-18 см.
5
Оладки Тісто готують так само, як для млинців, але більш крутий консистенції (співвідношення борошна і рідини 1: 1). Випікають на сковороді.
6
КулебякіПріготовленное опарним способом тісто розкачують пластом завтовшки 1 см і нарізають смугами 18-20 см. На середину смуги по всій довжині укладають фарш, краї тіста з'єднують і защипують. Потім виріб випікають. В якості начинки для кулеб'як використовуються наступні фарші: м'ясний з цибулею, зі свіжої капусти з яйцем, з квашеної капусти, грибний, рибний, рисовий.
7
Ватрушки Ватрушка представляє собою корж із опарного тіста. В середині її роблять поглиблення і заповнюють його сирним фаршем або густим повидлом, джемом.
Корисна порада
Використовуючи сухі дріжджі, ретельно проведіть їх з борошном, щоб тісто вийшло більш пишним.