Як змивати макіяж.

Одним з основних правил по догляду за шкірою є обов'язковий щоденний де макіяж . Користь цієї процедури складно переоцінити. Протягом дня шкіра піддається безлічі шкідливих зовнішніх впливів: пил, вихлопні гази, дія ультрафіолетових променів. Забруднення скупчуються на шкірі і викликають посилене вироблення шкірного сала під шаром тональних засобів. Тому щоб уникнути подразнень, алергічних реакцій, погіршення кольору обличчя і передчасного старіння шкіри необхідно регулярно і своєчасно видаляти декоративну косметику з обличчя.
Вам знадобиться
  • - засіб для демакіяжу (з урахуванням типу шкіри);
  • - засіб для демакіяжу очей;
  • - ватяні диски;
  • - ватяні палички;
  • - очищена вода для вмивання.
Інструкція
1
Візьміть за правило видаляти макіяж щовечора перед сном або відразу ж по приходу з роботи. Нехай ваша шкіра якомога частіше залишається чистою, не покритій шаром косметики. Це дозволить їй більше дихати і піде на користь її природній красі (або дозволить не посилювати її недосконалості). Змивайте макіяж в наступному порядку: спочатку очистіть губи, потім вії, повіки і, нарешті, все обличчя повністю.
2
Для очищення губ від помади і блиску протріть їх ватним диском, змоченим в спеціальному засобі для зняття макіяж а. Напрямок рухів - від куточків губ до їх середині. Так ви уникнете розмазування помади навколо рота і, як наслідок, зайвих рухів і розтягування шкіри при її стирання (особливо, якщо помада дуже яскрава).
3
Потім видаліть макіяж з очей. Зніміть туш з вій за допомогою ватного диска, просоченого засобом, який має бути призначене саме для де макіяж а очей. Є пара способів це зробити. Складіть ватяний диск навпіл і як би оберніть їм вії. Обережно, промокають рухами витріть туш. Або розділіть диск на два шари і зігніть вийшли частини навпіл, підкладіть одну половину під нижні вії і зімкніть повіки. Потім другою половинкою диска протріть вії від коренів до кінчиків. Якщо необхідно, повторіть процедуру.
4
Шкіра навколо очей потребує самого делікатного поводження, тому ваші рухи повинні бути легкими і не допускають її розтягнення. Це особливо актуально при знятті тіней і підводки з вік. Ватним диском з невеликою кількістю засобу для очей видаліть макіяж з вік по масажних лініях: від внутрішнього куточка ока по верхньому століттю до зовнішнього куточка, а потім по нижньому століттю до внутрішнього куточка ока.
5
Найбільш ретельного очищення області очей можна домогтися за застосуванням ватних паличок. Змочіть паличку засобом і акуратно видаліть всі залишки декоративної косметики з важкодоступних місць, особливо у лінії росту вій.
6
Після того як очі очищені, потрібно видалити макіяж з усього особи повністю. Для цього розподіліть на обличчі мус, пінку або молочко (залежно від типу вашої шкіри) за допомогою пальців, а потім змийте ватяними дисками строго по масажних лініях: всі рухи від середини лоба, від носа і від підборіддя направляються до скронь. Протріть обличчя тоніком або вмивайтеся очищеною водою. Якщо ви використовуєте молочко для зняття макіяж а (при сухій шкірі), то вмиватися не обов'язково.
Корисна порада
Для видалення туші з вій можна використовувати оливкову або касторову масла. Вони ж послужать хорошим зміцнює засобом і посприяють зростанню вій. Однак слід уникати попадання масла на повіки, щоб воно не утворило непотрібну плівку на їх поверхні. Серветки для демакіяжу можуть бути гарною підмогою в дорозі і інших похідних умовах. Використовувати їх постійно не рекомендується.