Як заробити на меблів.

Меблевий бізнес дуже популярний серед підприємців-початківців. На його користь говорять висока рентабельність - до 300%, можливість обійтися без великих фінансових вкладень і стійко високий попит на якісні меблі. Існує маса прикладів, коли успішний меблевий бізнес організовувався в гаражах або невеликих за розміром майстерень.
Інструкція
1
Знайдіть приміщення для цеху по виробництву меблів , закупите або візьміть в оренду необхідне обладнання.
2
Прийміть в штат дизайнера (конструктора) і двох робочих, бухгалтер може працювати за сумісництвом, так ви заощадите на його зарплаті.
3
Існує варіант, коли меблі на замовлення виробляє безпосередньо виготовлювач. Інший варіант значно простіше і доступніше, коли підприємець займається розробкою дизайну, креслень, закупівлею необхідних матеріалів та фурнітури, а також складанням.
4
Виготовлення всіх елементів здійснює на спеціалізованих меблевих підприємствах на підставі надійшов від підприємця замовлення. Схема проста: отримаєте замовлення від громадян, розробіть дизайн меблів , замовте виготовлення деталей у виробника і зробіть тільки збірку. Відсоток прибутку досягає 120% від суми початкових ваших вкладень.
5
Сьогодні є можливість придбати матеріали на одному з численних оптових складів, які, як відомо, своїм постійним клієнтам роблять 5% -ву знижку. Можна також трохи заощадити і на самовивезенні.
6
Зі стільницями дещо складніше, оскільки їх випускають усього на п'яти російських заводах. Ваше завдання - знайти представництво одного з цих заводів, які є в більшості великих міст, і домовитися про покупку стільниць та комплектуючих по потрібної вам ціною.
7
Сьогодні є величезний вибір фурнітури на будь-який смак і ціну. В пошуках необхідного варіанта варто використовувати спеціалізовані каталоги та інтернет. Головні вимоги до неї - ефектний дизайн і простота установки.
8
Пам'ятайте про те, що вам потрібні стійкі зв'язки а підприємствах-виробниках, які не зривайте контракти, дотримуйте терміни, вносите авансові платежі, вимагайте знижки.
9
Якщо меблі виготовляються під вбудовану побутову техніку, то до неї обов'язково додається інструкція по установці. Виготовлення декоративної меблів - табуреток, рамок, різьблених стільців і столів прекрасно підійде тим, хто захоплюється різьбленням по дереву або бажає оволодіти цим ремеслом. Інформації з даної теми достатньо і в друкованих виданнях, і в інтернеті.