Як зняти стару фарбу з дерева. зняття фарби з дерева за допомогою теплофена.

Поступово на забарвлюваних поверхнях шар фарби нашаровується і починає спучуватися і тріскатися. Щоб видалити її, можна скористатися сучасними засобами або механічним способом впливу. Рідини для розчинення покриття коштують досить дорого, але дуже ефективно справляються з поставленими завданнями. Зняття фарби шпателем обійдеться в копійки, але потрібно буде докласти чимало власних сил. Що вибрати - вирішувати вам.
Вам знадобиться
  • -Засіб для зняття фарби;
  • -шпатель;
  • -гумові рукавички;
  • -наждачная шкурка або шліфувальна машинка;
  • -Мінеральні керосин;
  • -термопістолет (будівельний фен);
  • -отбеліватель;
  • -железная щітка;
  • -фінішна покриття .
Інструкція
1
Рідкі засоби роз'їдають фарбу , і вона безперешкодно відмивається мінеральним гасом або навіть звичайної теплою водою. Відвідайте будь-який великий будівельний магазин. Щоб не шукати необхідний засіб на величезних вітринах, проконсультуйтеся з продавцем. Засіб для зняття фарби може бути рідким, желеподібним або водорозчинним. Останнє потрібно розводити водою, так як воно продається в сухому вигляді. Перед нанесенням речовини на дерев'яну поверхню не забудьте надіти гумові рукавички. Спосіб застосування зазначений на упаковці і залежить від виду речовини і виробника, добре вивчіть інструкцію, перш ніж починати щось робити.
2
Якщо ви не зважилися використовувати рідину або просто не знайшли її, можете спробувати зняти шар фарби за допомогою гострого шпателя. Процес трудомісткий і довгий. Не завжди фарба знімається повністю, та й дерев'яна поверхню псується при впливі шпателем. Після зняття основних шарів обробіть виріб наждачним шкіркою або шліфувальною машинкою. Якщо ви використовуєте прилад, будьте обережні, не включайте його на найсильніший режим, через швидке обертання насадки ви можете місцями зіпсувати дерево.
3
Термопістолет - професійний інструмент, який за рахунок потоку гарячого повітря в лічені хвилини знімає шар старої фарби. Якщо у вас є чудо-інструмент, то скористайтеся ним. Направте потік гарячого повітря на оброблювану поверхню - фарба почне відшаровуватися. На завершення злегка поскоблите поверхню шпателем і роботу можна вважати завершеною.
4
Якщо після зняття старої фарби ви виявили, що поверхня дерева потемніла, скористайтеся відбілювачем. Візьміть хлорку або будь-який не кисневий відбілювач, розведіть водою в три рази і за допомогою металевої губки обробіть поверхню. Змивати водою необов'язково, так як запах фарби переб'є "аромат" хлорки. Після всіх виконаних дій, можете нанести фінішне покриття: морилку, лак, фарбу або інший засіб.