Як змусити себе читати книги.

Книжкові полиці у вашій квартирі повністю заповнені книгами, але у вас не виявляється часу і сил, щоб прочитати хоча б одну. Знайома картина, чи не так? І ви придумуєте масу відмовок, щоб не брати їх в руки якомога довше, і вони продовжують лежати у вашій шафі у вигляді музейних експонатів. А може все-таки можна привчити себе до читання?
Інструкція
1
Для початку виберіть книги того жанру, які вам подобаються. Виберіть кількох авторів, дійсно зарекомендували себе. Це можуть бути і любовні романи, і детективи. Благо в сучасних книжкових магазинах величезний вибір літератури на будь-який смак. Головне, щоб вам були до душі ті книги , які ви обрали.
2
Налаштуйте себе на читання. Дайте час на те, щоб зрозуміти книгу, вникнути в неї. Це може зажадати від вас деяких зусиль, але, якщо ви захопитеся, то читання піде швидше і доставить вам справжнє задоволення.
3
Підліткам можна порадити привчати себе до читання поступово. Почніть з журналів, потім переходите до сучасної розважальної літератури. Потім можна братися і за класику.
4
Візьміть за звичку скрізь носити з собою книжку. Сидите в черзі до лікаря - саме час почитати, чекаєте подругу в кафе - витягуйте з сумочки книгу, збираєтеся на прогулянку з дитиною - не забудьте про брошурці. Таким же чином дійте і вдома. Покладіть книгу в тому місці, де ви зазвичай відпочиваєте. Таким чином, присівши на диванчик, ви мимоволі потягнетеся рукою до книги.
5
Але важливо не тільки прочитати книгу, але й отримати максимальну користь від прочитання. Якщо знання осядуть у вашій голові без застосування - це рівнозначно тому, що їх немає, особливо якщо вони необхідні для вашого кар'єрного росту. Тому при читанні ділової літератури підкреслюйте важливі на ваш погляд рядка. Це допоможе вам запам'ятати потрібну інформацію і, якщо знадобиться їх освіжити, то достатньо буде просто пробігтися очима по підкресленим місцях.
6
На сьогодні існує і альтернатива книгам в палітурках. Дуже зручними є електронні носії. Адже куди простіше скачати з інтернету цікавий роман, ніж шукати його з магазинах. Можна скористатися і аудіо версіями книг. Але все-таки набагато приємніше зимовим холодним вечором взяти в руки свою улюблену пошарпану книжку, влаштуватися з нею в затишному кріслі і полинути в далекі країни.