Як зв'язати дитяче плаття спицями. Як зв'язати рукава до сукні для дитини.

Симпатичне плаття для маленької принцеси можна пов'язати як спицями, так і гачком, а можна і об'єднати ці способи в'язання. Ажурні візерунки, красива облямівка, вишивка нитками та стрічками. Всі ці способи гарні, щоб прикрасити плаття для коханої дівчинки. Пряжу для в'язання підберіть виходячи з того, коли малятко буде носити політиці. Для теплого сукні, що надівається в прохолодні дні, підберіть м'яку мериносову шерсть, а для сукні, яке будете надягати жаркими літніми днями - бавовняну пряжу.
Вам знадобиться
  • бавовняна або вовняна пряжа, спиці, кругові спиці №1,5 або 3,5
Інструкція
1
Для в'язання спицями сукні без рукавів вам буде потрібно приблизно 250 г бавовняної пряжі (5 мотків по 50 г). А на плаття з довгими рукавами знадобиться 300-350 г вовняної пряжі. Вибирайте пряжу з натуральних волокон. Для дитячих речей добре підходить м'яка пряжа з вовни мериносів (порода овець) або пряжа, що містить 30-40% акрилу. Для легкого плаття підберіть класичну бавовняну пряжу. До початку в'язання зробіть викрійку майбутньої сукні, згідно своїми мірками.
2
Далі зв'яжіть зразок 10 * 10 см. Зробіть розрахунки: необхідну кількість петель для набірного ряду і убавок, виходячи з щільності вашого в'язання, фактури і товщини, обраної пряжі для сукні.
3
Спочатку приступайте до в'язання верхньої частини переду. Для в'язання плаття з товстої пряжі використовуйте спиці № 3,5, а для тонкої - № 1,5. Наберіть на спиці необхідну кількість петель, виходячи з ваших розрахунків. В'яжіть, формуючи контури деталі, відповідно до вашої схемою крою. Для спинки зв'яжіть дві деталі, додавши по 8 петель з кожної сторони для планки. Тут буде розташовуватися застібка сукні. Планку в'яжіть хусткової в'язкою. На планці лівої деталі виконайте отвори для гудзиків. Зшийте бічні і плечові зрізи, змітайте планку для застібки.
4
Спідницю сукні можна пов'язати будь-яким фантазійним візерунком, наприклад, листочками, шишечками або косами. Наберіть на кругові спиці петлі по низу, вийшла кокетки. Петлі розподіліть таким чином, щоб на передній і задній частині сукні вийшло рівну кількість мотивів. Для цього загальна кількість петель слід поділити на кількість петель в раппорте мотиву. В'яжіть необхідну довжину спіднички по колу.
5
Щоб зв'язати рукава, по проймі наберіть петлі і в'яжіть зверху вниз. Довжина рукава залежить від вашого бажання, можна пов'язати короткий, довгий або довжиною 3/4.
6
Горловину, поділ сукні і краю рукавів оформите мереживом. А кокетку декорують вишивкою або аплікацією. Залишилося пришити гудзики до планки на спинці сукні і надіти обновку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v4CwuBbKdCg
Зверніть увагу
Як зв'язати сукню спицями - рукава - для цього набираємо 40 - 42 - 44 - 46 петель на короткі спиці №3 і в'яжемо по колу п'ять рядів. Далі змінюємо наші спиці на №3,5 та пов'язуємо лицьовій гладдю. Пришиваємо гудзики і пропускаємо шовкову стрічку на талії в ажурну в'язку - дитяче плаття спицями - готово!