Як навчитися читати по очах.

За очам легко можна прочитати, про що людина думає, стверджують психологи. А прості люди вважають таке вміння дуже важливим і корисним. Адже дуже часто хочеться розуміти, про що думає співрозмовник, що його хвилює. Тому мистецтво читати по очам можна і потрібно відточувати.
Інструкція
1
Один із прийомів - очі в очі. Уважно оцінюйте реакцію співрозмовника на цей прийом. Якщо він охоче дивиться прямо в очі вам, значить йому дуже цікаво з вами спілкуватися. Але знову ж, це повинно бути в міру. Якщо ваш співрозмовник занадто довго дивиться вам в очі - це має говорити вам про те, що він або наляканий розмовою з вами, або попросту вам не довіряє. А ось занадто коротке взаємодія вказує на те, що людина турбується поруч з вами. Ну і, нарешті, якщо він на вас не дивиться взагалі, значить йому абсолютно байдужий весь ваш розмова і ви як співрозмовник.
2
Якщо ж у бесіді людина дивиться вгору, не намагайтеся розуміти, що він там роздивляється. Психологи запевняють: такий погляд є ознакою презирства, сарказму або роздратування по відношенню до вас, тобто ви своєму співрозмовнику вкрай неприємні.
3
Якщо ви хочете перевірити, чи говорить вам людина правду про якусь подію в минулому, попросіть його розповісти про нього. Якщо він подивиться у верхній правий кут, значить він не обманює, бо саме так поводяться люди, які зберігають у пам'яті якусь картинку з минулого і намагаються її згадати. А обманює вас співрозмовник в тому випадку, якщо очі його звернені у верхній лівий кут. Це звичайно є ознакою того, що людина намагається щось нафантазувати, домислити, домалювати у своїй уяві якісь події.
4
Якщо ви хочете, щоб ваш співрозмовник що-небудь згадав, попросіть його про це. Ви зрозумієте про те, що він ваше прохання виконує, якщо його погляд буде кинутий вправо. Коли ж людина дивиться вліво, то це означає, що він уявляє собі якусь мелодію або придумує нові звуки. Якщо ваш співрозмовник опускає очі, але при цьому дивиться вправо, то ви можете по такому погляду зрозуміти, що він веде з собою внутрішній діалог. Таке зазвичай буває, коли він щось обмірковує або вирішує, про що ж йому далі з вами розмовляти.
5
Якщо ж людина дивиться вниз і вліво, то ви можете здогадатися з такого погляду, що він обмірковує свої враження від бесіди з вами, від загальної обстановки того місця, де ви знаходитесь. Запитайте його, як він знаходить це кафе, де ви зараз з ним сидите, і побачите, що він опустить очі вліво. Якщо ж очі опущені просто вниз, то це означає, що ваш співрозмовник ніяковіє або йому в даний момент дуже некомфортно. Також опущені очі можна розцінювати як небажання спілкуватися.
Корисна порада
Але якщо вам попався лівша, то застосовуйте всі ці правила навпаки: все, що відноситься до правої сторони, лівша буде робити з лівої, і навпаки.
Напевно, ви не раз жалкували і в бесіді з колегами, і в магазині, і в спілкуванні з коханими людьми про те, що не вмієте читати чужі думки. Насправді, не обов'язково бути екстрасенсом або ворожкою, щоб здогадатися, про що думає людина. Якщо практикуватися, можна навіть точно знати це. І навчитися цьому може кожен, достатньо звертати увагу на вираз очей людини і вміти правильно його трактувати.
Інструкція
1
Прямий відкритий уважний погляд говорить про те, що ваш візаві зацікавлений темою розмови і тим, що ви говорите. Якщо людина переляканий, або насторожений, він теж буде дивитися пильно, тільки вираз буде іншим. Тут вам підкаже міміка співрозмовника.
2
Опущений погляд говорить про сумні чи небажанні дивитися в очі, слід враховувати, що в східних країнах це знак пошани і смиренності.
3
Погляд вліво (вліво - для того, хто говорить) говорить про те, що людина вигадує щось або згадує звукі.Взгляд вліво і вниз - співрозмовник думає про здобутий колись враженні, ощущеніі.Взгляд вліво і вгору - людина намагається уявити собі будь-яких картинку, образ.
4
Дивлячись вправо, людина намагається згадати яке-небудь собитіе.Взгляд вправо і вниз говорить про те, що співрозмовник обмірковує ваші слова і намагається прийняти рішення.
5
Виразно підняті вгору очі можуть говорити про обурення, поблажливість і явному несхвалення.
Корисна порада
Для того, щоб швидше навчитися читати думки по очах, організуйте гру зі своїми родичами і друзями, в ході якої можете задавати різноманітні питання і стежити за поглядом відповідає. Також можна задавати питання, попросивши співрозмовника іноді брехати. Щоб відрізнити правду, запам'ятайте, що погляд вниз і вліво відповідає за фантазію.Еті правило поширюється на правшів, якщо людина пише лівою рукою, то читайте думки по очах, як би в дзеркальній проекції.