Як знебарвити чорне волосся.

Найскладніше - це знебарвлення чорного волосся. Існує багато народних способів освітлити чорні волосся , але єдиний спосіб їх знебарвити - це скористатися перекисом водню. Найкраще довірити цю складну процедуру професіоналам, але можна спробувати зробити це й самостійно в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - розчин для знебарвлення;
  • - вазедін або жирний крем;
  • - ватяний тампон або губка;
  • - рукавички;
  • - оцтовий розчин або лимонний сік;
Інструкція
1
Слід пам'ятати, що не можна знебарвлювати чисті волосся . Найкраще цим зайнятися через три-чотири дні після того, як ви помили волосся . В цьому випадку натуральний шар жиру служитиме захистом для шкіри голови.
2
Розчин для знебарвлення слід готувати в керамічному або скляному посуді, ні в якому разі не в металевій, інакше з'єднання металу з киснем дасть реакцію, яка зіпсує результат. Ступінь концентрації перекису повинна бути різною для різних волосся. Чим тонше волосся і пористее його структура, тим менш концентрованої повинна бути перекис. Щоб освітлити товсті волосся , користуйтеся перекисом від 8% до 11%, для тонких беріть розчин 3 або 4%.
3
Перед самою забарвленням змастіть лоб біля коріння волосся, а також віскі і шию вазеліном або будь-яким жирним густим кремом. Це необхідно, щоб не отримати опік шкіри. Розчин наноситься в рукавичках. Якщо волосся довгі, то потрібно розділяти їх на проділи і наносити розчин на всю длінe, починаючи з кінчиків. Короткі волосся фарбують від коренів, використовуючи ватяний тампон або губку. Не варто вкутувати голову як при забарвленні, так як при підвищенні температури розчин може спалити волосся і шкіру.
4
Якщо вам потрібно освітлити тільки відросло коріння, то потрібно це робити надзвичайно акуратно. Можна нанести густий склад, намагаючись не потрапити на пофарбовану частину волосся, інакше моно зіпсувати волосся . Ще один спосіб - акуратно розбризкувати знебарвлюючий склад за допомогою пульверизатора. Це можна робити раз на тиждень, перед миттям голови. Тоді у вас завжди будуть акуратні прокрашенние коріння волосся.
5
Чорні волосся складно і навіть небезпечно освітлювати в один прийом, тому процес знебарвлення краще проводити в декілька етапів. Якщо спробувати зробити це відразу, бажаючи домогтися максимального ефекту, то є великий ризик зіпсувати волосся , особливо якщо вони у вас тонкі. Краще розтягніть процес знебарвлення на декількох тижнів, кожен раз осветляя на пару тонів.
6
Середній час процедури - двадцять хвилин. Але це приблизно. Все залежить від їх довжини і структури, від концентрації перекису і бажаного ефекту. Так як знебарвлюючий розчин дуже шкідливий, то потрібно контролювати, як воно впливає на ваші волосся . Перевіряйте буквально кожну хвилину, чи не зашкодить структура волосся. При будь-якій зміні негайно змивайте.
7
Після фарбування змийте перекис водою, а потім обполосніть оцтовим розчином або водою з додаванням лимонного соку. Це допоможе вимити залишки лугу з волосся і трохи їх відновити. Якщо ви не впевнені у своїх здібностях, то краще зробіть це в слоні у досвідченого майстра.