Як зробити лазер з ліхтарика. створити лазер домашніх умовах.

Вже протягом ряду років лазери користуються великою популярністю. Виготовити лазер в домашніх умовах цілком реально. Необхідно лише мати деякі навички роботи з паяльником і відрізняти «+» від «-» при монтажі схеми.
Інструкція
1
Якщо ви хочете отримати потужний лазер, з випромінюванням порядка 200 мВт, то знайдіть відповідний DVD з робочою кареткою і встановленої на ній голівкою лазера. Визначте, яке світіння хочете мати, червоне або синьо-фіолетове. Промінь ліхтаря підберіть відповідним світінням по довжині хвилі, яка варіює від 380 нм до 800 нм, переглядом характеристик різних випромінювачів. Слабке випромінювання можна отримати витяганням того ж блоку, але з CD приводу. Обидва приводу повинні бути пишучими. Слабке випромінювання отримаєте і з якого-небудь принтера, сканера штрих коду, мишки.
2
Конструкція дисковода може бути самою різною. Уважно розберіться з нею, щоб без особливих проблем відкрутити декілька гвинтів. Лазерний блок кріпиться на направляючої каретці, яку ви легко витягнете після видалення кріплення. Після цього вийміть з блоку оптичний елемент DVD, попередньо «посадивши» всі висновки на фольгу, або акуратно обмотавши тонким дротиком, тим самим виключивши пробій по статиці. Визначтеся з кожним із 3 висновків: - 1 висновок харчування «+»; - 2 висновок харчування «-»; - 3 висновок не використовується.
3
Харчування лазерного діода становить 3 вольта. Скористайтеся двома «пальчиковими» батарейками. Можете взяти для харчування і звичайну крону, тоді зберіть додаткову схему стабілізатора напруги. Такий варіант дає більш довгострокове використання вашого лазера. Знайдіть керамічний конденсатор 10 пф і полярний 100 МКФ/16 в.Затем за довідником виберіть стабілізатор, відповідний напрузі 3 в, припустимо, КР1158ЕН3В. Крім цього підберіть відповідний корпус і мікроперемикач.
4
Почніть весь процес складання з припаювання керамічної ємності до висновків лазерного діода, видаліть захисну фольгу і припаяйте полярний конденсатор з урахуванням полярності. КРЕН-ка має три висновки: - 1 стабілізовану харчування + 3в; - 2 загальний; - 3 вхідний напряженіе.Опять же, строго враховуючи полярність стабілізатора і лазерного діода, зробіть распайку цій частині схеми. Тепер в розрив кола джерела живлення і зібраної вами схеми впаяти мікроперемикач. Перевірте зібрану схему і спробуйте включити.
5
Акуратно упакуйте отримане виріб і помістіть його в корпус приготованого ліхтарика, попередньо видаливши скло з ліхтарика. Зробити лазер самостійно ви можете і, не розбираючи дисковод, а поблукавши по інтернет-магазинам і підібравши необхідний (або замовивши) лазерний блок.