Як відкрити ручку дверей.

Для того щоб відкрити дверну ручку , потрібно дізнатися, як вона влаштована, який у ній механізм. Частина ручок не має запірного механізму - тоді двері відкриються простим поштовхом. Інші відкриваються за допомогою повороту, натискання важеля або повороту ключа.
Вам знадобиться
  • двері, дверна ручка
Інструкція
1
Дверні ручки виготовляють з різних матеріалів. Найбільш популярними з них є латунь, алюміній і його сплави, нержавіюча сталь. Якість використовуваного матеріалу впливає на термін експлуатації ручки для двері.
2
Якщо у вас стаціонарна ручка, необхідно знати, що запірний механізм в ній відсутня. Для того щоб відкрити таку ручку , просто штовхніть двері від себе.
3
Натискні ручки приводять в рух язичок (фалевую засувку), що і сприяє подальшому відкриттю або закриттю двері. Такі ручки найбільше користуються попитом у споживачів.
4
Натискні ручки складаються з пари Г-образних важелів, які всередині з'єднуються між собою стержнем. Для відкриття такої двері натисніть на ручку , приклавши невелике зусилля.
5
Натискні ручки бувають з спрощеною функцією фіксації, тобто з одного боку ручки (як правило, зовні) є невеликий проріз для будь-якого плоского предмета. Якщо вам потрібно відкрити таку ручку , вставте в проріз монетку (ножик, пилку і т. Д.) І поверніть. Таким чином, ви без праці розблоковуєте замкнені двері.
6
Ручки-ноби представлені у формі кулі і відкриваються при обертанні (це, по суті, різновид натискних ручок). Ручки-ноби ще називають поворотними ручками. Щоб відкрити такі двері, просто поверніть ручку в сторону.
7
Різновидом ручки-ноби є ручка з додатковою функцією запирання, зовні якої встановлено замковий механізм. Така модель часто використовується в офісах. Для відкриття такої ручки скористайтеся ключем, після чого поверніть ручку .
8
Існує також різновид поворотних ручок, на яких розташована кнопка, натиснувши на яку з одного боку, блокується двері. Щоб відкрити таку ручку , скористайтеся спеціальною відмичкою, яка, як правило, входить в комплект і являє собою спицю з широким плоским наконечником.