Як фотографувати при яскравому сонці.

Яскраве сонячне світло може стати прекрасним доповненням до ваших річним фотографіям. Але тільки при умови, що ви дотримуєтеся правил створення знімків на вулиці в ясний літній день. Інакше можна просто безнадійно зіпсувати зйомку.
Інструкція
1
Одне з основних умов для зйомки на сонце - спалах, яким би абсурдним вам це не здавалося. Її основне завдання під час роботи - прибирати важкі, падаючі на обличчя тіні. Особливо це відноситься до області навколо очей. Включена на камері спалах допоможе уникнути темних кіл в області очей і не дасть тіням перекрити півобличчя. Є й при ятний нюанс у тому, що вам не обов'язково вибудовувати на фотокамері оптимальну спалах, тому в більшості сучасних апаратів є функція автоматичної настройки. Чому саме спалах допомагає боротися з тінями? З тієї простої при чині, що вона злегка затемнює фон, а це дозволяє виділити об'єкт вашої зйомки.
2
Ще один спосіб, як отримати якісні знімки - знайти місце для зйомки в тіні. Тут дотримуйте головна вимога - не кладіть об'єкт фотозйомки повністю в темряву. Потрібно, щоб світло навколо був м'яким і розсіює. Категорично не можна фотографувати під деревом, так як світло падає нерівномірно, а через різні листя та гілки. А це значить, що герой зйомки вийде в цяточку. Щоб портретна зйомка в тіні вийшла вдалою, можна додатково відтінити особа фотографируемого допоміжними предметами. На при заходів, парасолькою або чимось схожим на нього.
3
Ну і, звичайно ж, не забувайте і про таку важливу для зйомки в сонячний день речі, як відбивач. Його функція - відображати невеликий світло на обличчя об'єкта фотозйомки, а також підсвічувати деякі затінені місця. В якості відбивача може виступати будь-яка біла або світла поверхня. Якщо його правильно розташувати, він зможе при дати вашим знімкам додаткову освітленість. Іноді як відбивач використовують фольгу. Але так робити рекомендують тільки досвідченим фотографам. Тому що в руках новачка фольга може при дати особі моделі додаткові відблиски, за рахунок того, що світ вона розподіляє нерівномірно.