Як наростити бороду.

Борода - ознака справжнього геолога. Або туриста ... Не важливо, в общем-то. Борода це сміливо, романтично і з претензією на шик. А ще борода допомагає приховувати деякі дефекти особи, наприклад, шрами або невдалу форму підборіддя. Словом, варто одного разу зважитися і завести собі бороду . Головне, зробити це без помилок.
Вам знадобиться
  • - м'який гель для душу;
  • - жорстка щетинна щітка для волосся;
  • - пом'якшувальний лосьйон;
  • - машинка для стрижки волосся.
Інструкція
1
Чи не голіться щонайменше місяць. Якщо у вас світле волосся, то цей період може затягнутися ще довше. Спочатку підборіддя буде свербіти і виглядати дуже неохайно, але треба потерпіти. Якщо почати підрівнювати щетину раніше покладеного, борода виросте нерівна і клочковатая.Ідеальний варіант - перестаньте голитися з першого дня відпустки. У цьому випадку борода встигне зміцніти, а до моменту повернення на роботу все найгірше буде вже позаду.
2
Щоб борода менше свербіла, утримуєте її в чистоті. Для вмивання краще використовувати м'який гель, а не мило.
3
Двічі в день розчісуйте бороду жорсткою щіткою. Так ви уникнете загинання волосків і вростання їх під шкіру. Крім того це прекрасний масаж, що сприяє зростанню щетіни.После розчісування використовуйте пом'якшувальний лосьйон. Це особливо необхідно тим, у кого росте жорстка руда борода, а також тим, чиє волосся від природи в'ються.
4
Сходіть в перукарню на першу стрижку. Це можна зробити тоді, коли борода вже досить підросла. Перша стрижка - це дуже важливо. Майстру краще видно всі ділянки волосся, а значить і підстриже він максимально ровно.Вместе з майстром ви можете вибрати форму бороди, відповідну до вашому типу обличчя. Зробити це самостійно буває важко, тому що поглянути на себе з боку складно навіть за допомогою дзеркала.
5
Після того, як ви вперше оформили свою бороду , вам залишається тільки ретельно доглядати за нею. Можна залишити бороду на цьому ж рівні, можна відрощувати її далі - вибір за вами. Головне, купіть хорошу машинку для стрижки з насадкою для бороди і вусів. Рівняйте з її допомогою краю. Все зайве прибирайте за допомогою бритви.
6
Для того, щоб підтримувати обрану форму, раз на місяць-півтора відвідуйте перукаря. Регулярно обробляйте щетину пом'якшувальною лосьйоном. Борода виглядає красиво тільки, коли за нею ретельно доглядають.