Як приготувати житній хліб в хлібопічці.

Хлебушек, приготований своїми руками, безумовно смачніше, ароматні і корисніше покупного. Він довго не черствіє. Якщо ви спробуєте приготувати житній хліб в хлібопічці, то магазинний вже ніколи не будете купувати. Це абсолютно не порівнянні продукти!

Вам знадобиться

борошно житнє - 150 г борошно пшеничне - 150 г вода - 300 мл дріжджі сухі - 2 ч.л. рослинне масло - 2 С.Л. сіль - 1 ч.л. сухе молоко - 1,5 с.д. горішки або кунжутне насіння

Інструкція
1

Щоб довго не морочитися, готуючи тісто, купите хлібопічку, вона вам не раз стане в нагоді. Ви отримаєте такий хліб, який пекли ваші бабусі. Смак такого продукту ніколи не забудеш! І не біда, що у вас немає сільської печі, а духовка не важливо працює. Благо у нас є зараз чудові хлібопічки.

2

Відміряйте мірної чашкою борошно житнє і пшеничне. Просійте і змішайте два види борошна. Візьміть відерце і по черзі додайте такі інгредієнти: 1. Два види борошна. 2. Дріжджі, розведені заздалегідь теплою водичкою. 3. Поступово додавайте теплій водичці в муку, не забуваючи ретельно розмішувати суміш (бажано дерев'яною ложкою або лопаткою. 4. Відміряйте сіль і додайте в відерце хлебопечке. 5. Всипте в суміш 1,5 столових ложки сухого молока. 6. Додайте рослинне масло без запаху. 7. Також можна використовувати кунжутне насіння або подрібнений горіх (такий вигляд, який ви віддаєте перевагу).

3

Суміш готова. Поставте відерце в хлібопічку і запустіть програму "Без глютену". Поставте режим роботи на 60 хвилин. У цей час тісто повільно і ретельно перемішується.

4

Потім поставте режим "Випічка" і випікайте хліб протягом півтора годин. Ви можете спостерігати за процесом через віконечко хлібопічки .

5

Після закінчення зазначеного часу запашний, чудовий житній хлібець готовий. Його потрібно укутати в рушник або в ковдрочку і дати настоятися, дійти.

6

Такий продукт не пліснявіє дуже довго. А який у нього запах ! У нього прекрасний смак, а найголовніше - ні штучних добавок. Крім того, будь-яка господиня знає, що такий спосіб приготування дуже зручний, адже немає брудного посуду.