Як навчитися стрибати на сноуборді.

Сноубординг - красивий, екстремальний і захоплюючий вид спорту, який приваблює з кожним роком все більше нових людей, охочих навчитися видовищним трюкам, без яких катання на сноуборді не можна назвати повноцінним і приносить максимум задоволення спортсмену . Існує ряд правил, які варто дотримувати, якщо ви вирішили освоїти техніку стрибків на сноуборді . Від цих правил залежить не тільки краса самих стрибків, але і безпеку спортсмена.
Інструкція
1
Для того щоб якісно навчитися стрибків, необхідний зручний трамплін достатньої крутизни. Трамплін для навчання можна знайти в сноупарке, а також, якщо є можливість, ви можете побудувати трамплін самостійно. Правильний трамплін для стрибків повинен бути встановлений на похилій площині, його поверхня повинна бути рівною і гладкою, а з'їзд з трампліна повинен бути прямим.
2
Якщо ви хочете, щоб стрибок на трампліні був вдалим, під'їжджайте до трампліна, злегка зігнувши ноги і випрямивши спину. Натренують під'їжджати до трампліна швидко і акуратно, не падаючи в процесі, а потім починайте тренувати стрибки. Зігнувши ноги, спускайтеся на сноуборді по трампліну, чи не відштовхуючись від нього і не випрямляючи ноги. Це правило потрібно дотримуватися для того щоб не втратити рівновагу. Крім того, утримати рівновагу на дошці допомагають плечі, паралельні площини сноуборда.
3
Якщо ви стрибнете в такому положенні, дошка не розгорнеться перпендикулярно трампліну, і ви приземлитеся акуратно. Приземлення після стрибка також потрібно тренувати - тренуйтеся і домагайтеся максимальної стабільності вильоту, від якого безпосередньо залежить стабільність приземлення. Чим акуратніше і правильніше буде виліт з трампліну, тим акуратніше ви приземлитеся після стрибка.
4
Існує ряд популярних трюків, які мріють освоїти початківці сноубордисти - наприклад, олли. Для того щоб зробити олли, необхідно відштовхнутися від краю трампліну, під'їхавши до нього, щоб вилетіти вище. При поштовху не підтискайте під себе ноги - штовхайтеся ногами рівномірно, направляючи зусилля вниз.
5
Відірвавшись від трампліну, підійміть коліна до грудей, а потім приземляйтеся на зігнуті ноги. Після того як ви освоїте основну техніку стрибків, і після того як у вас почне стабільно виходити трюк оллі, ви можете переходити до освоєння більш складних трюків - Nose & Tail Rolls, Shifties, а також різноманітні обертання і греби.
6
Виконуючи будь-який трюк, пам'ятайте про те, що ключовий момент трюку виконується в найвищій точці стрибка.