Як підвісити грушу. Як підвісити боксерський мішок.

Сьогодні спорт стає все більш популярним захопленням самих різних людей, і якщо деякі ходять тренуватися в спортзал, то інші люди воліють займатися спортом у себе вдома, набуваючи тренажери і встановлюючи снаряди. Одним з ефективних і зручних снарядів, які можна використовувати в домашніх умовах, є важка боксерська груша, на якій кожен може відпрацьовувати удари і знімати стрес.
Інструкція
1
Багатьох початківців спортсменів цікавить, як правильно закріпити важку грушу вагою близько 100 кг на стелі звичайної міської квартири. Є різні способи кріплення мішка до стелі, але також важливі способи кріплення мішка до підвісу. Найпростіший спосіб - це одна точка закріплення, коли мішок безпосередньо кріпиться на стелі.
2
Також ви можете використовувати дві точки закріплення, підвішуючи мішок на спеціальних міцних стропах. Додавши до строп сталеві кільця, ви збільшуєте точки закріплення і робите підвіс ще більш надійним.
3
Якщо будинок панельний, найкраще використовувати для кріплення мішка анкер не менше 10-12 мм, який встановлюється в стелю. Для надійності ви можете використовувати відразу декілька анкерів, якщо мішок занадто важкий.
4
Також грушу можна підвісити за допомогою Т-подібної шведської стінки, але шведська стінка відрізняється рядом недоліків: груша висітиме біля стіни, і ви будете обмежені в пересуваннях навколо неї, і, крім того , шведська стінка не підходить для невеликих квартир через те, що займає досить багато місця.
5
Ще один вдалий варіант для підвішування груші в домашніх умовах - це міцна балка або труба, яка спирається на стовпи, або балка, що впирається в дві протилежних стіни. Також ви можете зміцнити підвіс груші на домашньому турніку в дверному отворі, але такий метод обмежує вас в можливостях - така груша буде витримувати порівняно невеликі навантаження.
Бути здоровим і сильним завжди в моді. Сьогодні багато молодих людей захоплюються боксом. І, між іншим, для того щоб відпрацювати жорсткість ударів і їх силу, зовсім не обов'язково відвідувати спортивні секції: можна влаштувати спортивний зал будинку. Але для цього потрібно правильно підвісити боксерську грушу.
Вам знадобиться
  • - боксерський мішок;
  • - карабін;
  • - ланцюг довжиною від 0,5 до 1 метра;
  • - анкерний болт з гачком;
  • - перфоратор зі свердлом;
  • - захисні окуляри;
  • - розведений гіпс.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, в якій частині кімнати буде розташований «спортивний зал», враховуючи при цьому, що боксерська груша кріпитися буде до стелі. Якщо боксерський мішок прикріпити до стіни, то через близьке розташування до поверхні стіни бити з цього спортивного снаряду буде дуже незручно. Та й до того ж, такий спортивний куточок займе набагато більше місця в кімнаті, ніж якби боксерська груша була прикріплена до стелі.
2
Одягніть захисні окуляри. Потім, озброївшись перфоратором, зробіть в стелі дірку. Перевірте, чи не потрапило свердло в пустотное місце плити. Справа в тому, що в плитах перекриття з метою зменшення їх ваги роблять пустотні місця. Тому якщо свердло потрапило в порожнечу, спробуйте зробити дірку поряд. Якщо раптом вдруге не пощастить, не втрачайте надії, шукайте таке місце в стелі, де плита перекриття була б суцільний.
3
Вставте болт в отвір і добре його закрутіть. Від того, наскільки добре він буде закріплений, залежить стійкість боксерського мішка, а значить, і результативність занять.
4
Підчепите на боксерський мішок карабін. Потім за допомогою карабіна з'єднайте боксерську грушу з ланцюгом, а ланцюг підчепите на закріплений в стелі гачок.
5
Все зайві отвори, зроблені в стелі, замажте гіпсової сумішшю.
Зверніть увагу
Вибираючи місце для свердління дірки під анкерний болт, переконайтеся в тому, що поруч не проходить проводка! Якщо випадково потрапите в проводку, наслідки можуть бути фатальними: як мінімум, залишитеся без електрики, а що більш страшне - здоров'ю буде завдано непоправної шкоди.
Корисна порада
Підійдіть правильно до вибору анкерного болта. Вся навантаження припадає на нього, тому візьміть болт побільше (природно, в розумних межах). Підходящим варіантом може стати анкерний болт довжиною приблизно 120 мм з діаметром 12 мм.