Як зробити саморобний фінгер.

Серед підлітків і молодих людей зустрічаються самі різні захоплення, і сьогодні одним з модних хобі є фінгербординг - гра з мініатюрним скейтбордом, в якій всі трюки виконуються за допомогою спритності ваших власних пальців. Фінгерборд можна придбати в магазині, але коштує він чимало, тому при бажанні кожен може виготовити фінгерборд власними руками, використовуючи підручні матеріали.
Інструкція
1
Для виготовлення фінгерборда вам буде потрібно проста дерев'яна лінійка, а також склянку окропу, наждачний папір, напилок, ножівка або лобзик, клей, маркери, прозорий лак, ножиці і зображення скейтборду, яке ви можете роздрукувати і приклеїти на дошку, щоб прикрасити її.
2
На дерев'яній лінійці накресліть округлі вершини дошки, відмірявши довжину в 9,5 см. Акуратно випиляєте контури дошки, прорізаючи обриси її ноуза і Тейл. Обробіть округлі краю дошки напилком. З боків заготовки за допомогою напилка зробіть конкейви, а потім намітьте простим олівцем місця загинів задньої і передньої частин дошки.
3
Зробіть на поверхні лінійки в місцях згинів невеликі надрізи, не прорізаючи поверхню лінійки цілком, а потім ретельно вимочіть майбутню дошку в склянці з окропом. Акуратно загніть ноуз і тейл дошки, а потім просушіть заготовку над свічкою або запальничкою. Щілини надрізів залийте клеєм і висушіть.
4
Після того як заготівля висохне, розфарбуйте її кольоровими маркерами, а потім покладіть заготовку на дрібну наждачний папір і обведіть її по контуру. З наждакового паперу виріжте контур дошки, а потім приклейте до верхньої її частини за допомогою суперклею. Дочекайтеся висихання клею. Після цього ви можете роздрукувати на кольоровому принтері зображення для зворотного боку дошки і також приклеїти його, а потім залакувати. Просушіть заготовку і переходите до створення підвіски з колесами.
5
Від тонкої стірательной гумки відріжте два квадратних шматочка розміром 1х1 см, а потім відріжте дві коротких палички від олівця довжиною до 2 см. За допомогою циркуля і лобзика виріжте з частини дерев'яної лінійки вісім коліс з радіусом 0,3 см. склейте їх попарно і дочекайтеся висихання.
6
Потім візьміть палички з олівця і приклейте одну частину палички до першого гумовому квадрату, а друга частина - до другого. Пофарбуйте коліщатка і надіньте їх на отриману вісь. Приклейте підвіску з коліщатками до деки з нижньої сторони. Те ж саме виконайте з другою парою коліс.