Як відправити великий файл по електронній пошті. Як відправити електронною поштою великий файл.

Якщо ви хочете поділитися з ким-небудь відеозаписами, фотографіями або, наприклад, програмами та надіслати їх електронною поштою, можуть виникнути проблеми. Справа в тому, що більшість поштових серверів ставить обмеження на розмір відправляються файлів.
Інструкція
1
Найбільш відомими в нашій країні поштовими сервісами є mail.ru, yandex.ru і rambler.ru. Всі ці сайти обмежують можливість передачі великих файлів через електронну пошту. Обмеження сервісу mail.ru становить 30Mb на один лист, у rambler.ru і yandex.ru воно дорівнює 20Mb.
2
Надіслати великий файл по електронній пошті можна двома способамі.Созданіе багатотомного архіву. Багатотомним архівом називається архів, який складається з декількох частин (файлів) однакового розміру, при цьому розмір частини можна вказати самостійно при створенні архіву. Таким чином, якщо створити багатотомний архів з розміром частин 20Mb, то його можна буде відправити кількома листами, використовуючи будь-який з перерахованих вище поштових сервісів, а потім розархівувати на іншому комп'ютері.
3
Щоб створити багатотомний архів запустите програму архіватор WinRAR. Натисніть на кнопку «Додати» на панелі інструментів. У вікні, перейдіть у вкладку «Файли», в розділі «Додаються файли» натисніть кнопку «Додати ...» і виберіть файли, які потрібно помістити в архів.
4
Перейдіть у вкладку «Загальні», в рядку «Розділити на томи розміром» вкажіть розмір частин архіву в байтах або виберіть це значення в спадному списку. Для простоти подальшого вилучення даних, архів можна зробити Саморозпаковується, для цього встановіть галочку «Створити SFX-архів». При необхідності задайте йому ім'я і натисніть кнопку OK. Тепер файли можна відправляти електронною поштою.
5
Інший спосіб передачі великих обсягів даних - використання файлообмінних сервісів. Як правило, такі сервіси дозволяють пересилати файли обсягом у кілька гігабайт. Деякі поштові сервіси, такі як yandex.ru і mail.ru створили власні файлообмінники і прив'язали їх до пошти, так що у них, відправляти великі файли можна безпосередньо поштовим повідомленням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A059krH8gT4
Кожен, хто починав користуватися інтернетом, рано чи пізно вставав перед проблемою відправки фалів зі свого комп'ютера іншим користувачам. Це нехитре дію багатьох ставило в глухий кут.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
  • - електронна пошта
  • - файл
Інструкція
1
Для початку нам потрібна зареєстрована обліковий запис на одному з поштових серверів або поштова програма, налаштована на роботу з вашим поштовим ящіком.Прежде все, щоб відправити файл по електронній пошті, потрібно створити лист в якому ми і відправимо цей файл. Для цього натисніть на кнопку «Написати листа».
2
В поле «Кому» впишіть адресу електронної пошти людини, якій ви хочете послати файл. Практично всі поштові сервера і програми підтримують можливість відправки листів одразу на кілька адрес. Так що ви можете відправити файл не тільки одній людині, але і зробити справжню масову розсилку, вказавши більше одного адреса.Также можна заповнити поле «Тема». Але можна залишити його і без уваги. Теж саме робимо і з полем, куди треба вводити текст листа - заповнюємо тільки по необхідності.
3
Тепер необхідно до листа прикріпити потрібний файл. Для цього тикаємо на кнопку «Прикріпити файл» або «Вибрати файл». З'явиться вікно провідника, в якому необхідно знайти і вибрати потрібний файл. Тиснемо «ОК» і чекаємо, поки файл завантажиться на сервер.После цього можна прикріпити ще один або декілька файлів.
4
Залишається тільки відправити лист одержувачу. Переконайтеся, що адреси, на які ви відправляєте кореспонденцію, вказані вірно і тисніть кнопку "Відправити лист".
Зверніть увагу
Переконайтеся не тільки в тому, що ваш поштовий сервер може відправляти файл такого розміру, але і в тому, що поштова служба одержувача здатна приймати файли з такою вагою, а то пошта просто не дійде до адресата.
Корисна порада
На всіх системах електронної пошти установлені обмеження розміру файлів, які можна відправити. Якщо ж ваш файл занадто великий, можете залити його на файлообмінник та надіслати другу посилання на нього, або в спеціальній програмі розбити файл на кілька частин і послати їх окремо.