Як навчитися співати при домашніх умовах. Як навчитися співати в домашніх умовах швидко.

Уміння деяких людей красиво співати і відтворювати голосом незвичайні мелодії захоплює і дивує, і при це мало хто здогадується про те, що розвинути в собі пісенний талант може кожна людина при належному старанні і завзятості. Навчитися співати може кожна людина, і в даному випадку вам недостатньо просто любити музику - вам необхідно дотримуватися ряду правил, щоб поставити голос і поліпшити свої вокальні здібності.
Інструкція
1
Для роботи з голосом в першу чергу важливо розвинути слух - саме завдяки гарному слуху співак співає красиво, потрапляючи в потрібні ноти. Музичний слух розвивається, він не завжди є вродженим, і ви можете розвинути його регулярними тренуваннями. Найпростішою тренуванням є виконання звуків в унісон з нотами фортепіано або гітари.
2
Починайте з простих вправ - намагайтеся в точності повторити звук тієї чи іншої ноти, видаваної клавішами фортепіано. Потім збільшуйте кількість нот, поступово розширюючи діапазон і ускладнюючи свою задачу. Переходьте до більш складних вправ після того, як ви освоїте прості - коли ви почнете добре потрапляти в одинарні ноти, переходите на пропевание двох або трьох нот підряд.
3
Не старайтесь взяти занадто високу або низьку ноту - намагайтеся працювати в середньому діапазоні. Працюйте з високими і низькими нотами вже тоді, коли ви разработаете слух на нескладних вправах і навчитеся визначати на слух звуки, а також повторювати їх, дотримуючись тональність.
4
Напрацювавши техніку, починайте співати хором з улюбленими виконавцями, голос яких підходить вам за тональністю і діапазону. Намагайтеся наслідувати вокалісту і повторювати голосом його вокальну партію. Підспівуйте, включивши пісню, текст якої ви знаєте або вивчили спеціально.
5
Для тренування вокальних здібностей рекомендується регулярно записувати свій голос, щоб слухати свій вокал з боку. Це допоможе вам адекватно вос при нять то, як ви співаєте, і відстежити з боку будь-які вокальні помилки. Записуйте свій спів на мікрофон, а потім слухайте його по кілька разів - стежте за недоліками, намагайтеся виправляти їх.
6
Розробіть правильну артикуляцію і правильне дихання - від дихання багато в чому залежить те, наскільки правильно і красиво ви співаєте. Дихати під час співу необхідно діафрагмою і нижньою частиною ребер. Намагайтеся позбутися поверхневого дихання і робіть видих як можна більш плавним. Вдихайте енергійно через ніс, а видихайте повільно, щоб вам вистачило повітря на спів якоїсь фрази. Вибирайте вдалі паузи між словами, щоб знову набрати повітря для співу.
7
Для тренування артикуляційних здібностей читайте вголос більше скоромовок - вони розвивають дикцію. Намагайтеся вимовляти всі слова чітко, що не ковтаючи звуки і закінчення слів. Не обов'язково вимовляти скоромовки швидко - важливіше вимовляти їх чітко, так як саме чіткість важлива для виконання різних пісень.