Як з'єднати розбиті диски. windows 7 об'єднання дисків.

Основна маса просунутих користувачів комп'ютерів і ноутбуків воліє ділити жорсткі диски на розділи. Ця операція дозволяє забезпечити додаткову зручність при пошуку потрібної інформації на комп'ютері, а також уникнути втрати важливих даних при перевстановлення операційної системи. Рекомендують створювати мінімум два розділи на жорсткому диску, на один з яких буде встановлена ОС. Але іноді виникає необхідність об'єднання розділів на вінчестері.
Вам знадобиться
  • Установчий диск Windows 7
  • Paragon Partition Magic
Інструкція
1
Найпростіший спосіб з'єднати розбиті локальні диски в єдине ціле - зробити це під час установки операційної системи Windows 7. Увімкніть комп'ютер і натисніть Del для входу в BIOS. Знайдіть пункт Boot Device Priority і встановіть на перше місце ваш оптичний привід. Вставте в нього інсталяційний диск Windows Seven і перезавантажте комп'ютер.
2
Після запуску програми установки операційної системи дочекайтеся появи вікна вибору розділу. Натисніть «Налаштування диска». Виберіть один з розділів, які необхідно з'єднати, знайдіть кнопку «Видалити» і натисніть її.
3
Повторіть вищеописану операцію з рештою розділами, які ви хочете об'єднати. Натисніть «Створити», вкажіть розмір майбутнього розділу і натисніть «Застосувати». Продовжіть установку операційної системи. Примітка: вся інформація з розділів буде видалена.
4
Якщо ж у вас немає бажання встановлювати заново операційну систему, або вам необхідно зберегти важливі дані на розділах після їх з'єднання, то скористайтеся програмою Paragon Partition Magic. Завантажити її ви можете з цього сайту: http://www.paragon.ru/home/pm-professional/.
5
Встановіть програму і перезавантажте комп'ютер. Це дозволить надати програмі повноцінний доступ до розділів ваших жорстких дисків. Запустіть програму і виберіть будь-який з можливих режимів. Виберіть пункт «Об'єднання розділів».
6
Вкажіть розділ або розділи, з якими потрібно з'єднати першу область. Не вибирайте пункти «Форматувати» і «Змінити файлову систему». Натисніть «Застосувати».
7
Дочекайтеся появи вікна з проханням перезавантажити комп'ютер і виконайте цю операцію. Програма продовжить роботу в режимі DOS. Час виконання операції може займати від 20 хвилин до декількох годин.