Як відкрити торговий павільйон.

Відкриття торгового павільйону практично нічим не відрізняється від відкриття магазину. Власне, різниця полягає в технологічному проекті і підводці інженерних комунікацій, а все інше у цих двох приміщень ідентично. Отже, до відкриття павільйону також необхідно підійти з усією відповідальністю, не роблячи ні найменших знижок на формат.
Вам знадобиться
  • -Павільйони;
  • -Електричні потужності;
  • -Технічний і технологічний плани;
  • -Дозвіл инстанций;
  • -Оборудование;
  • -Персонал;
  • -Товар.
Інструкція
1
Оберіть товар, який будете реалізовувати через торговий павільйон. Найчастіше в даному форматі торгують продуктами харчування повсякденного попиту. Якщо і ви вирішили зупинитися на них, проконсультуйтеся в торговому відділі вашого району - чи допускається ця продукція до реалізації в подібному вигляді конструкцій. Отримавши позитивну відповідь, приступайте до розробки технічного та технологічного планів. Пам'ятайте, що вам для роботи потрібні певні електричні потужності, які будуть ще більше, якщо ви збираєтеся продавати скоропортящуюся або заморожену продукцію. Крім холодильних вітрин, виставлених в торговому залі, передбачте різнотемпературні камери, розташовані в підсобних приміщеннях.
2
Подумайте над оформленням інтер'єру. Після того, як з'явиться ясність щодо прокладки інженерних комунікацій, можна приступати до дизайну торгового залу. Знов не робіть знижку на формат: думка, згідно з яким торговий павільйон можна залишити «як є» - помилково. Дизайн - це один з елементів просування. Він повинен поєднуватися з назвою вашої точки, а також - її спеціалізацією. Наприклад, якщо ви збираєтеся торгувати ковбасними виробами, доречно оформлення павільйону в теплих тонах. Для точки з продажу м'яса - в дизайн можна ввести ненав'язливі елементи декору в фермерському стилі. Павільйон, що передбачає в якості основної групи товарів випечені вироби - можна декорувати плетеними елементами, скажімо, корзинами або коробами і т.д.
3
Отримайте дозвіл контролюючих органів - Росспоживнагляду і пожежної інспекції. Також в обов'язковому порядку придбайте і зареєструйте касовий апарат. Останнім часом подібна техніка все частіше стоїть в кожному відділі. Це зручно, але в ряді випадків неможливо технічно. Справа в тому, що згідно з правилами торгівлі, один і той же чоловік не повинен брати гроші і зважувати неупакований товар. Можна, звичайно, при зважуванні використовувати рукавички. Але деякі продавці ігнорують дане правило, в підсумку, порушуючи санітарні вимоги.
4
Найміть персонал. Тільки вам вирішувати, будуть це працівники, що мають досвід в торгівлі, або ж новачки, яких навчите на місці. І в тому, і в іншому випадку є свої плюси і мінуси. Проводячи співбесіду, обов'язково поцікавтеся, чому здобувачі пішли з останнього місця роботи. А потім не полінуйтеся зателефонувати туди і почути «версії» колишніх роботодавців. Торгівля - одна з галузей економіки, в якій достатньо багато неблагонадійного персоналу.
5
Знайдіть постачальників і замовте товар. Намагайтеся працювати за методом, коли на одне найменування продукції у вас є два шляхи, де її можна придбати. Особливо це стосується імпортного товару, з яким навіть зараз, коли начебто питання поставок успішно вирішене, іноді трапляються перебої.
Відкриття торгового павільйону небудь торгової точки сполучено з веденням господарської діяльності суб'єктів малого підприємництва. Треба відзначити, що в Росії до малого підприємництва прикута пильна увага, оскільки саме дана категорія бізнесменів є зоною підвищеного ризику. Це пов'язано з тим, що найчастіше відсутні пільги, які необхідні для того, щоб почати свою власну справу і поступово деякі ділові люди просто припиняють свою діяльність унаслідок невигідного становища.
Вам знадобиться
  • - реєстрація як юридичної особи
  • - касовий апарат
  • - приміщення
Інструкція
1
Для того, щоб відкрити павільйон, необхідно зареєструвати юридичну особу в податкових органах або зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Крім того, після отримання свідоцтва про постановку на податковий облік та індивідуального податкового номера, необхідно зареєструватися в різних фондах.
2
Далі необхідно придбати касовий апарат і теж зареєструвати його в податкових органах, а також в організації, яка буде обслуговувати дану касу. Після того, як перераховані вище дії будуть зроблені в повному обсязі, необхідно шукати місце для здійснення торгівельної діяльності. До торгівельного місця пред'являються вимоги наступного характеру: прохідність, близькість до транспортних вузлів, зокрема, до метро, адекватна орендна плата, належний технічний та санітарний стан приміщення.
3
Після вибору місця торгівлі необхідно укласти договір оренди приміщення з власником, або з суборендарем. Договір оренди повинен бути складений гранично грамотно, з чітким зазначенням умов договору в цілях уникнення негативних наслідків надалі. Зокрема, в угоді про оренду має бути чітко прописаний термін оренди, правила пролонгації, ціна оренди і порядок погашення орендних платежів. Права і обов'язки сторін повинні бути також чітко розписані та визначено ступінь відповідальності орендаря за приміщення, в якому він здійснює свою господарську діяльність.
4
Після укладення угоди про оренду і надання власнику необхідних документів по організації можна відкрити павільйон. Важливо відзначити, що бізнесмен зобов'язаний поставити на своєму місці касовий апарат і мати на нього відповідну документацію.