Як зробити футболку своїми руками. зробити футболку обей трафорет.

Речі, зроблені своїми руками , завжди користувалися великою популярністю. Автор може висловити будь-яку фантазію в дизайні свого одягу, і можна бути впевненим, що другий такий речі ви ні на кому не побачите. Ви можете не вміти в'язати і шити, а от зробити футболку з оригінальним малюнком зможе кожен.
Вам знадобиться
  • Футболка, трафарети, фарба для тканини, кисті, шпильки, термопапір, праска, пінцет, рукавички.
Інструкція
1
Для початку придбайте необхідні матеріали - футболку і акрилову фарбу по тканині. Проконсультуйтеся з продавцем - він допоможе вибрати вам фарбу від хорошого виробника, що не облізе після другого прання. Якщо ви боїтеся стикатися з хімікатами, також придбайте тонкі гумові рукавички, в яких вам буде зручно малювати.
2
Намалюйте самі, виріжте з журналу, або виберіть в інтернеті і роздрукуйте малюнок. Причому, скільки кольорів присутній в малюнку, стільки списів і потрібно зробити. Потім виріжте на кожному аркуші деталі одного кольору. Таким чином, у вас вийде кілька трафаретів, які ви по черзі будете перемальовувати на вашу футболку.
3
Прикладіть один трафарет на футболку. Щоб він не змістився, можете зафіксувати його шпильками. Саму футболку краще при цьому покласти на щось тверде - табурет, стіл, або просто підкласти під неї шматок картону. Акуратно зафарбуйте вирізані області та дайте фарбі висохнути. Після цього повторіть те ж саме з другим трафаретом, третім і так далі. Дайте малюнку підсохнути. Все, ваша футболка готова.
4
Якщо ви не хочете возитися з трафаретами, нанесіть зображення на тканину іншим способом. Роздрукуйте вподобану вам напис або картинку на спеціальній термобумаге. Причому, малюнок повинен бути відображений дзеркально, щоб на футболці зображення виглядало правильно. Друк в налаштуваннях краще вибрати в найкращій якості.
5
Білий папір при перекладі зображення на тканину дає злегка жовтуватий колір. Якщо для вас це принципово, обріжте малюнок по контуру.
6
Прикладіть картинку на термобумаге до футболці і протягом однієї - двох хвилин пропрасовуйте її праскою. Потім протягом трьох-чотирьох хвилин дайте вашої аплікації охолонути. Після чого акуратно зніміть папір нігтями, або за допомогою пінцета. Малюнок залишиться у вас на футболці.