Як заблокувати трафік.

Трафік - це інформація, яка надходить до вас на комп'ютер з інтернету. Він може бути вхідний і вихідний. Зазвичай витрачається велика кількість трафіку на "громіздких" сайтах, а також при перегляді відеороликів. Користувач може спробувати економити витрату, також є можливість заблокувати трафік на своєму комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, інтернет, програми Sygate Personal Firewall, Outpost Firewall FREE, Little Snitch
Інструкція
1
Одна з легких програм для блокування трафіку - Sygate Personal Firewall. Завантажити можна з сайту http://www.ixbt.com/. У ній працювати досить просто, присутній інтерфейс російською мовою. Запустіть Sygate Personal Firewall на комп'ютері. Встановити програму зможете за допомогою спеціального «майстра установок». Весь час відповідайте на питання, які будуть з'являтися на екрані.
2
Даний брандмауер буде розташований в «Центрі безпеки Windows». Після установки програми перезавантажте комп'ютер. Клацніть мишкою по брандмауеру. Відкриється вікно, внизу якого розташовані режими для доступу в мережу, а саме «дозволити», «заборонити» і «спитати». Якщо вам потрібно заблокувати трафік, натисніть кнопку BlockAll. Це можна зробити з меню Security. Натисніть по цьому значку правою кнопкою миші і заблокуйте трафік.
3
Є спеціальна програма Outpost Firewall FREE. Вона теж дозволяє блокувати трафік, контролювати стан додатків. Outpost Firewall FREE може виконувати блокування частково. Офіційний сайт http://www.agnitum.ru/. Запустіть даний брандмауер на комп'ютері. Зліва ви побачите інформацію про вашу мережі і з'єднаннях. Зайдіть в «Параметри» і встановіть спосіб блокування, який більше підходить. Для підтвердження завжди натискайте «Ок».
4
Наступна програма, якою можна скористатися - Little Snitch. Завантажити можна з сайту http://www.softportal.com/. Встановіть її на комп'ютер. Вона дозволить блокувати трафік обраних додатків. Дана програма постійно буде включена, так як автоматично інтегрується в «автозапуск». Як тільки з'явиться небажане з'єднання, Little Snitch блокує трафік. Щоб налаштувати програму, зайдіть в View.
5
Щоб додати додатки, в яких буде блокуватися трафік, виберіть опцію New (зелений плюсик). Ви можете налаштовувати різні правила, які призначені для конкретної програми. Дана утиліта широко використовується при відкритті нових додатків. Якщо файл підозрілий, програма автоматично включає блокування.