Як знизити нижню артеріальний тиск. Як знизити високий нижнє так.

Артеріальний тиск - це загальний тиск у судинах. У кожному з них тиск у людини різне, найбільше - в аорті серця. Показник тиску складається з двох частин: перша - тиск роботи серця, друге або нижнє - тонус судин.
Інструкція
1
Нижня тиск в нормі повинно бути рівним 80. Судини людини тришаровий, м'язова прошарок тримає тиск в нормі і не дає йому впасти. Але нерідкі такі випадки, коли нижній тиск дуже високий. Тиск у всіх людей індивідуально, у когось знижений, у кого-то підвищений і це нормально, але до певної межі. На підвищення тиск може впливати робота нирок.
2
Якщо присутній патологія їх роботи, можлива зайва вироблення реніну (активне біологічна речовина), який підвищує тиск. Якщо причина високого нижнього тиску криється в цьому, зверніться до лікаря. Вам будуть призначені спеціальні препарати, що блокують вироблення реніну, нормалізують тиск.
3
Знизити нижнє артеріальний тиск ви можете самі: не вживайте солоної, смаженої їжі; перевагу віддайте овочам, фруктам, молочнокислим продуктам; щодня у вашому раціоні має бути сир. Замінити цукор медом - ідеальне рішення, якщо немає алергії. Сік буряка по чайній ложці до їжі буде зміцнювати, чистити судини, що сприятливо позначиться на показниках тиску.
4
Якщо нижня артеріальний тиск потрібно негайно знизити, а препаратів, призначених лікарем, під рукою не виявилося, ляжте в ліжко, обличчям уткніться в подушку. Вам потрібна допомога сторонньої людини. Ваш помічник повинен обкласти льодом з двох сторін шийну область хребта. Тримати лід потрібно якомога довше. Після компресу без особливих зусиль помасажуйте охолоджену область з додаванням будь-якої олії, наприклад персикового - тиск повинен знизитися. Якщо цього не відбулося, значить ситуація критична - викликайте швидку допомогу. Високий тиск може спровокувати криз, інфаркт, інсульт, наслідки цих захворювань можуть бути летальні, тому консультація фахівця обов'язкова.