Як підключити старі колонки.

Не секрет, що старі акустичні системи іноді видають куди кращу якість звуку, ніж середньостатистичні колонки для комп'ютера. Але, на жаль, у таких колонок інший штекер, а тому при їх підключенні потрібно враховувати цілий ряд тонкощів.
Вам знадобиться
  • підсилювач, старі колонки, відповідний штекер, провід для 3,5 мм гнізда, комп'ютер, (розгалужувач)
Інструкція
1
Для початку придбайте підсилювач, так як звукова карта в комп'ютері не сумісна з такими акустичними системами. Пошукайте вдома, можливо, у вас є магнітофон або програвач, відповідний до цих колонкам. Головне, щоб штекер колонок підходив до підсилювача. Пошук правильного гнізда здійсните досвідченим шляхом (встромляємо і дивимося - підходить чи ні).
2
У випадку, якщо штекер нікуди не підходить, змініть його на той, який підключаємо до підсилювача. За цим краще звернутися до відповідного майстру.
3
Тепер візьміть дріт, відповідний для 3.5 міліметрового гнізда. Це може бути дріт від навушників.
4
Якщо ви відразу підключіть до підсилювача звукову карту, є достатня ймовірність, що вхід може згоріти. Тому спочатку підключіть, наприклад, старий плеєр і подивіться, чи все в порядку і чи йде звук.
5
Якщо все в нормі, зазначеним шнуром для навушників з'єднуємо вихід від звукової карти (зазвичай він розташовується на задній частині блоку від комп'ютера або збоку ноутбука, це кругле гніздо зеленого кольору) і підсилювач. На старому підсилювачі шукаємо підходяще гніздо дослідним шляхом, як в пункті один.
6
Іноді колонки стоять у вітальні, а комп'ютер - в іншій кімнаті. Придбайте декілька метрів відповідного кабелю з перехідником, тоді ця проблема легко вирішиться.
7
Зверніть увагу на якість звуку, якщо є фон і шипіння, змініть підсилювач - можна просто купити інший старий магнітофон чи музичний центр з рук.
8
При підключенні одразу декількох колонок придбайте розгалужувач до музичного центру, який дозволить це зробити.
Звук дешевих пластмасових колонок вас не влаштовує, а купити дорогу акустичну систему поки що немає можливості? І тут ви помічаєте, що в коморі стоять і припадають пилом 2 старі колонки, які колись дуже непогано звучали, і підсилювач. Підключіть їх. Інший штекер? Як зробити підключення в такому випадку, розглянемо далі.
Інструкція
1
Підготуйте колонки і підсилювач до роботи. Якщо вони довгий час не використовувалися, то щонайменше вкрилися пилом - потріть їх. Знайдіть всі мережеві і комутаційні шнури від підсилювача і колонок підключіть їх між собою. Зазвичай схема підключення досить проста. Від підсилювача один дріт йде в мережу і два роздільно на кожну колонку. Не виконуйте підключення колонок до підсилювача, коли він включений.
2
Знайдіть на задній панелі колонки гніздо для підключення до підсилювача. Вставте в нього штекер. Інший кінець комутаційного дроту вставте в один з каналів підсилювача. Потрібні входи ви зможете знайти на задній його панелі. Увімкніть підсилювач в розетку і натисніть кнопку «Вкл».
3
Перевірте працездатність підсилювача, щоб підключити до комп'ютера старі колонки. Підключіть до нього старий плеєр, магнітофон або програвач платівок. Головне тут - перевірити, чи йде сигнал і передається він без спотворень. Це необхідно, щоб не спалити звукову карту вашого персонального комп'ютера. Працездатність підсилювача і колонок можна також перевірити за допомогою оголеного з одного кінця дроту, який вставлений у вхід підсилювача. Це покаже рівень фону і чи є він взагалі, але краще підключити програвач.
4
Зробіть шнур-перехідник. Як правило, в старих підсилювачах вхід «пятіпальчіковий». У вашій звуковий карті вхід «міні-джек». Потрібно зробити такий шнур, щоб можна було підключити підсилювач і старі колонки. Для цього вам знадобиться екранований двожильний провід і два штекера - миниджек і пятіпальчіковий. Спаяти їх на різних кінцях дроти.
5
Якщо у вас подібних талантів немає, поїдьте на радіо ринок і замовте подібний перехідник там. В магазині вам навряд чи вдасться його знайти, оскільки пятіпальчіковий роз'єм вже досить давно не використовується.
6
Підключіть миниджек в вихід вашої звукової карти, а пятіпальчіковий - у вхід підсилювача. Запустіть на комп'ютері якої-небудь аудіотрек і налаштуйте звук на самому підсилювачі. Регулюйте гучність, тембр, баланс і т.д. Підключити до комп'ютера подібну систему нескладно при наявності всієї необхідної комутації. Перед кожним вимиканням підсилювача повністю прибирайте гучність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ejLJoB_T8n8