Як вибрати подрібнювач.

Подрібнювач побутових відходів - дуже зручна в господарстві річ, за допомогою якої значно заощаджуватися місце в сміттєвих контейнерах, що особливо важливо для власників заміських будинків і дачників, які замовляють вивіз сміття зі своїх ділянок. Електричний прилад, який монтується під раковиною, подрібнює побутові харчові відходи, які потім зливаються в каналізацію і видаляються разом з нею.
Інструкція
1
подрібнених підлягають: шкірка і кісточки овочів і фруктів, корки від кавунів, шкаралупа горіхів, насіння, кістки риби, яєчна шкаралупа, курячі та невеликі м'ясні кістки, макарони, крупи, хліб і багато іншого. Паперові рушники, серветки і недопалки також можуть бути подрібнені і змиті. Не можна використовувати подрібнювач для різання і дроблення поліетилену, тканини, великих м'ясних кісток, кукурудзяних качанів.
2
Для запобігання поломки від попадання невідповідних для подрібнення предметів, подрібнювач-діспозер повинен бути забезпечений автоматичною системою захисту від перевантаження і кнопкою аварійного відключення, що спрацьовує в ручному режимі. При відключеному діспозер такий предмет просто видаляється з мийки.
3
діспозер може бути встановлений в будь-яку мийку, розмір зливного отвору в якої дорівнює 8-10 см, при необхідності зливний отвір в мийці з нержавійки може бути Розточчя до необхідного діаметра.
4
Виробники пропонують діспозер, що працюють на електриці і зводяться в дію водою. Перші включаються примусово при натисканні кнопки. Ні ножів, ні лез в них немає - подрібнення відбувається під дією кулачкового механізму. У неелектричних діспозер харчові відходи подрібнюються за допомогою сталевих лез. Ці прилади працюють практично безшумно.
5
У деяких приладах передбачено перехід на короткий цикл роботи при попаданні в них осколків посуду, сталевих столових приладів - виделок, ножів, ложок, що виключає пошкодження їх полірованих поверхонь. Після того, як сторонні предмети вилучені, діспозер продовжує роботу в звичайному режимі.
6
Все діспозер, представлені на російському ринку, виготовлені відомими виробниками і відрізняються незмінною якістю. Вони можуть мати різну потужність, рівень шумопониження, обсягом перемелює камери. За цими параметрами, від яких залежить і ціна, ви можете вибрати діспозер з урахуванням того обсягу харчових відходів, який залишається у вашому будинку пості обробки. Побутові моделі коштують в межах 1,5 - 2 тисяч рублів, професійні, використовувані на підприємствах громадського харчування, до 40 тисяч рублів.
Зверніть увагу
Як вибрати подрібнювач харчових відходів. Переваги такого способу утилізації сміття особливо очевидні для жителів заміських котеджів, насамперед таких, де не налагоджений централізований вивіз відходів. Подрібнювачі харчових відходів (їх ще називають діспоузер), що займають в США і Європі третє місце серед кухонної техніки після холодильника і плити, з недавніх пір з'явилося і на нашому ринку.
Корисна порада
Для того щоб зрозуміти, як вибрати подрібнювач харчових відходів, необхідно враховувати, яка кількість людей з вами проживає, як часто ви будете ним користуватися. Якщо вас проживає 3 -4 людини і тільки по великих святах харчових відходів дійсно багато, то не варто витрачатися на дорогі моделі. Якщо ж у вас кожен день аншлаг для відходів, то варто подумати про придбання моделі з більшою потужністю, щоб процес переробки не загоїлися.