Як зробити карамель. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Карамель - уварений до високої щільності цукровий сироп, широко застосовуваний в кондитерському виробництві. Використовується для приготування карамельних цукерок, десертів, мусів, кремів і для прикраси кондитерських виробів. Карамель може бути й основою для отримання лікувальних льодяників з додаванням екстрактів цілющих трав і вітамінів. Карамель можна приготувати і в домашніх умовах. Для цього вам знадобиться:
Вам знадобиться
    • Цукор 1 стакан
    • Вода 1/3 склянки
Інструкція
1
В жаропрочнуюпосуд всипте цукор і залийте його водою так, щоб вода повністю змочила і покривала цукор, але не піднімалася над поверхнею цукру більш ніж на полсантіметра.Поставьте посуд на маленький вогонь до повного розчинення крупинок цукру. Доведіть сироп до кипіння і встановіть оптимальний режим нагріву для підтримки мінімального кипіння.
2
Варіть сироп до золотистого кольору, постійно помішуючи, не дозволяючи сахару кристалізуватися або прігорать.Проверьте готовність карамелі , крапнувши гарячий сироп з ложки в склянку з холодною водой.По краплині визначте потрібну вам готовність карамелі .
3
На останній стадії приготування карамелі додайте, якщо необхідно, потрібні барвники і ароматізатори.Готовую карамель розлийте в спеціальні форми для льодяників або на підготовлену поверхню.
Зверніть увагу
Температура кипіння сиропу набагато вище температури кипіння води, будьте особливо обережні при приготуванні карамелі.
Корисна порада
Для поліпшення смаку карамелі можете додати ароматні есенції (ванільну, миндальную, м'ятну або ін.), Спиртні напої (ром, лікер або коньяк). Для кольору додайте натуральний барвник або яскраві соки.