Як досягти спокою.

Сучасний світ сповнений високорозвинених систем комунікацій і складних, часом не вирішуваних, проблем. Цим пояснюється стан тієї внутрішньої і зовнішньої тривоги, яке часто відвідує багатьох жителів нашої планети. Позбутися цього постійного почуття і досягти спокою не так-то просто.
Інструкція
1
Для досягнення душевного спокою , перш за все, не потрібно втручатися в чужі справи. Надайте оточуючим самим дбати про себе і вирішувати самостійно свої проблеми. Не потрібно пропонувати їм свою допомогу, якщо вони вас про це не просять.
2
Одним з найефективніших способів досягнення внутрішнього спокою вважається вміння прощати. Дуже часто людина носить в душі образу, постійно нагадуючи собі про неї і роз'ятрюючи рану. Не варто цього робити, вірте у вищу справедливість і долю.
3
Не зациклюйтеся на визнанні оточуючими вашої значимості і ваших заслуг. Просто намагайтеся добре виконувати свої обов'язки, але не прагнете до похвали інших людей. Вони часто бувають необ'єктивні, а їх похвали не можуть тривати занадто довго.
4
Не піддавайтеся почуттю заздрості. Заздрість дуже часто призводить до виникнення почуття неспокою. Пам'ятайте, якщо вам судилося досягти успіху, то ви його рано чи пізно досягнете. Не варто звинувачувати в своїх невдачах колег і знайомих, це не призведе ні до чого хорошого.
5
Не намагайтеся змінити навколишній вас світ на краще, вам це все одно не вдасться зробити. Краще почніть зі зміни свого внутрішнього світу, це допоможе досягти спокою і гармонії.
6
Намагайтеся недоліки перетворити в достоїнства. Навчіться при цьому миритись із тими речами, які ви не в силах змінити. Дуже багато речей людина не в змозі контролювати, наприклад, хвороби, стихійні лиха, війни, голод. Потрібно навчитися приймати це як даність, це допоможе виробити терпіння і силу волі.
7
Не беріть на себе занадто багато зобов'язань. Страх, що ви не зможете виконати все, що на себе звалили, викличе ще більше занепокоєння і остаточно виведе вас зі стану душевної рівноваги.
8
Намагайтеся зайняти своїми думки якимись вартими речами, не дозволяйте мозку байдикувати. Можна придумати собі якесь хобі і присвячувати весь вільний час цьому захопленню. До того ж це дозволить вам реалізувати свої творчі мріяння.