Як назвати шкільну газету.

Шкільна преса - видання не зовсім звичайне, призначене як для певного кола читачів, так і розраховане на явну мета випуску: це можуть бути святкові, вітальні, щотижневі або щомісячні газети, бюлетені-зведення. Назва шкільної газети повинно чітко поєднуватися з метою випуску та завданнями.
Інструкція
1
Для того щоб вдало назвати шкільну газету , насамперед сформулюйте чітко її основний зміст і ідею - без цього назва існуватиме окремо від основного змісту газети.
2
Винесіть питання про назву шкільної газети на загальні збори членів редколегії - рішення таким шляхом дасть не тільки оптимальні результати у виборі назви, але і змусить всіх організаторів випуску відчути співпричетність до життя газети.
3
Слідкуйте за оригінальністю назви - воно не повинно бути «Замусолений» і повинно відображати життя школи або класу. Одним з основних принципів у виборі назви шкільної газети повинен стати принцип зрозумілості, так як складноскорочені слова (абревіатури) або лексика з молодіжного сленгу можуть викликати подив частини читачів.
4
Якщо назва відображає шкільну тематику, то це можуть бути всілякі словосполучення зі словами «шкільний», «навчальний», «перерва», «переменка», «урок» або інші слова на шкільну тематику. Об'єднайте в назві сенс змісту окремих газетних рубрик, і це буде віддзеркаленням загальної ідеї газети.
5
Постарайтеся, щоб назва охоплювало не тільки зміст набору сьогоднішніх рубрик (даного випуску), але стало б універсальним для всіх наступних газет. Проявіть фантазію і у виборі назви газетних рубрик - вони повинні бути не менш яскравими та оригінальними, ніж назва самої шкільної газети - і тоді успіх вашому виданню забезпечений.
6
Ні в якому разі не наслідуйте дорослим періодичним виданням - це абсолютно інша спрямованість і цільова аудиторія, тому пам'ятайте насамперед про те, що назва має бути оригінальним і унікальним.
7
Спробуйте вибрати найбільш всеосяжне назва з безлічі популярних варіантів, таких як «Шкільна пора», «Школяр і час», «Остання парта», «Одинадцятирічка», «Граніт науки» та інших прийнятних варіантів і відкоригуйте його під ваші вимоги.
Зверніть увагу
Назвати шкільну газету на ім'я по батькові директора, скажімо, «Петро Петрович», ідея чудова. Було б здорово відобразити особливості саме вашої школи. Підійде і сленгове назва вашого району справжнє чи колишнє (якщо воно милозвучно). Навіть
Корисна порада
Якщо ви вирішили створити подібну газету, необхідно вибрати для неї відповідну назву. Як можна назвати шкільну газету - питання не такий вже складний, як може здатися на перший погляд. Організуйте конкурс серед учнів на кращу назву для шкільної газети. Як назвати шкільну газету, може підказати вам сам шкільний народ.