Як знімати мірки з дитини.

Зняття мірок - це перший і, мабуть, головний момент при пошитті будь-якого одягу. Якщо ви збираєтеся шити для дитини , дотримуйтесь наступних правил. Тоді одяг, зроблена своїми руками, не буде заважати руху малюка і буде сидіти комфортно.
Вам знадобиться
  • метр, дитина
Інструкція
1
Для зняття мірок вам знадобиться вимірювальна стрічка (сантиметр). Вона не повинна бути старою і розтягнутої, цифри повинні бути чітко видні.
2
Дитина повинна бути одягнений в повзунки або нижню білизну, яке повинно сидіти щільно, без складок.
3
Існує близько десяти основних видів мірок. Спочатку досить туго зав'яжіть на талії дитини нееластичну тасьму. У маленьких дітей талія не є яскраво вираженою, тому, обв'язавши малюка, попросіть його порухатися, поприседать. Тасьомка встане на своє місце. Виміряйте по ній обхват талії. Після отримання цієї мірки, не знімайте тасьму, вона знадобиться при інших вимірах.
4
Записуючи отримані результати пам'ятайте, що довжина і ширина записуються повністю, а окружність - в половинчастому розмірі.
5
Базовими мірками є: - обхват грудей (розташуйте сантиметр строго горизонтально на найбільш виступаючих ділянках на лопатках і на грудях); - обхват стегон (здійсните завмер по найбільш виступаючим точкам стегон і сідниць); - довжина спини (виміряйте відстань від сьомого шийного хребця (при нахилі голови він виступає сильніше інших) до лінії талії; - обхват голови (проведіть завмер по найширшої частини голови); - довжина рукава, яка розраховується разом з половиною ширини спини (нехай дитина витягне руку в сторону, а ви прикладіть сантиметр від зап'ястя до плеча і через нього - до хребта).
6
Вам знадобляться і додаткові мірки для брюк: - висота сидіння (посадите дитини на тверду, рівну поверхню і виміряйте відстань від неї до рівня талії); - довжина брюк (вона вимірюється по боковій лінії від талії до кісточки на щиколотці або до підлоги, але тоді від отриманого числа відніміть 4 см) .А для сукні: - окружність шиї (Не натягуючи сантиметр зніміть мірку навколо основи шиї); - довжина (вимірюється так же, як довжина спини, але не до талії, а до бажаного рівня сукні. Щоб отримати дану мірку для спідниці, виміряйте по бічній лінії відстань від талії до того місця, де повинна закінчуватися спідниця).