Як підняти куточки губ. Як позбутися від волосків в куточках рота.

Вважається, що саме за формою губ представники протилежних статей оцінюють привабливість один одного. З часом форма губ змінюється, куточки опускаються вниз, від чого щоки прорізають вертикальні складки. З такою проблемою боротися можливо, завдяки кільком методам.
Інструкція
1
Причиною, з якої опускаються куточки губ , є природне старіння, яке ще й зменшує губ и в обсязі. Верхня губ а стає висохлої, з дрібними зморшками по верхньому краю. Найбільш цього схильні жінки з песимістичним і депресивним виразом обличчя. Щоб запобігти такій проблему в майбутньому, частіше посміхайтеся, навіть при розмові, підтримуючи привітне обличчя. Це своєрідна гімнастика. У такому положенні м'язи знаходяться в постійній тренуванні, що не дозволяє їм обвисати, утворюючи зморшки.
2
Для підтримки м'язів обличчя в тонусі, необхідно регулярно робити масаж. • Розташуйте вказівні пальці обох рук над серединою верхньої губ и, відповідно зліва і справа, а середні пальці під серединою нижньої губ и. Здійснюйте ковзне рух у напрямку до середини вуха. • Таким же чином розташуйте пальці, тільки вказівні під нижньою губ ой, а середні під підборіддям по передньому краю. Рухи закінчуйте у мочки вуха. Ці нескладні прийоми допоможуть вам зміцнити м'язи нижньої частини обличчя, і підняти куточки губ .
3
Альтернативою звичайному масажу для особи є точковий масаж (акупресура). • Мізинці обох рук прикладіть до куточків губ , безіменні розташуйте під скуластими кістками, а середній і вказівний притисніть посередині лицьового краю вушної раковини. Проведіть натиснення на ці точки протягом двох хвилин, здійснюючи одночасні рівномірно пульсуючі руху. Орієнтиром для вас, що ви потрапили на активні точки, буде неприємне тягнуче і ниюче відчуття. Вплив на ці точки активізує м'язи, що піднімають куточки рота і розгладжують шкіру на щоках навколо губ . • Безіменні пальці поставте під нижню губ у. Точку впливу визначте, знайшовши середину між точками, розташованими у куточка рота і середини губ и. Середні пальці поставте в куточки рота на висоті нижньої губ и. Вказівні пальці розмістіть над нижньощелепним суглобом. Одночасно пальцями обох рук виробляєте несильні натискання протягом двох хвилин. При попаданні на активні точки, неприємні відчуття, що тягнуть з'являться у підборіддя в напрямку потилиці. За допомогою цієї вправи шкіра на підборідді й щоках розгладжується, овал обличчя стає більш чітким.
4
Для зміцнення кругової м'язи рота виконуйте спеціальні вправи: • Розтягніть кути рота в сторони, зробивши вдих через стислі зуби, витягніть губ и трубочкою, видих в зворотній послідовності. • Вдих як у першій вправі , а видих через лівий, а потім правий кут рота. • Зробіть вдих через рот, сильно стиснувши при цьому зуби, видих через рот, надуваючи щоки. • Втягніть губ и всередину рота, придавивши їх зубами. Зберігайте це положення декілька секунд. • Піднімайте кути рота вгору спочатку разом, а потім по черзі. • Вправа те ж, що і в попередній вправі, тільки опускайте куточки рота.
Корисна порада
При масажі використовуйте масажну олію, відповідне вашому типу шкіри.