Як створювати книги для телефону. робити книги для мобільного.

Останнім часом модним способом читання книг стало читання з екрану мобільного телефону . Багато моделей сучасних телефонів вже підтримують читання текстових файлів, але для деяких моделей досі Отса актуальним використання java-книг. Розглянемо створення java- книги для телефону .
Вам знадобиться
  • Програма MobileJavaBookCreater
Інструкція
1
Скачайте програму MobileJavaBookCreater. Ця програма розроблена спеціально для створення книг для мобільних телефонів мають підтримку Java, шляхом конвертації текстових файлів (* .txt) у файли (* .jar). Встановіть програму, розпакувавши архів з нею в будь-яку папку і запустіть її.
2
У вікні відкрийте заздалегідь збережену книгу у форматі .txt, або вставте текст з буфера обміну в нижнє вікно. Напишіть бажане ім'я файлу (тільки латинськими літерами) і натисніть кнопку "Створити". Потім закрийте програму і вийдіть з цієї папки рівно на одну директорію тому. Там повинна з'явитися папка з книгою (назва папки буде відповідати назві, прописаному вами в програмі).
3
Зайдіть в цю папку, виділіть весь її вміст і заархівуйте його за допомогою будь-якого активатора. В результаті повинен вийти файл з розширенням .zip. Перейменуйте даний файл, зробивши для нього розширення .jar. Книга готова. Скопіюйте отриманий .jar файл в телефон (за допомогою bluetooth, або дата-кабелю) і встановіть його як звичайне java-додаток. Відкривши його перед вами буде книга, в якій можна буде використовувати закладки і регулювати підсвічування екрану.
4
За допомогою java-додатки ReadManiaс можна відкривати записані в пам'яті телефону txt-файли і читати їх точно так само, як і java- книги. Однак дане додаток може використовуватися тільки на телефону х з особливою файлової системою. Встановіть ReadManiac і переконайтеся, що він без помилок визначає пам'ять телефону і флеш-карти, встановлені в нього. Якщо це так - записуйте в пам'ять телефону або флеш-карти .txt-файли з книгами і відкривайте їх за допомогою цього додатка. Якщо ReadManiac некоректно "прочитав" файлову систему телефону - використовуйте java- книги.