Як вибрати меблі для кухні.

Пройшли часи, коли у всіх квартирах стояла типова меблі . Тепер обмежувати бажання може тільки ваша фантазія і матеріальні можливості. Підібрати кухонну меблі можна на будь-який смак і гаманець - магазини радують своїм широким асортиментом всіляких моделей з різноманітних матеріалів. Що потрібно знати при виборі меблів для своєї кухні?
Інструкція
1
Перед тим, як купувати кухонну меблі , зробіть попередній дизайн-проект майбутньої кухні. Враховуйте все: розміри приміщення, розташування розеток, вимикачів, мийки, холодильника, плити, шафок, столу. Продумайте колірну гамму. Не обов'язково наймати професійного дизайнера, адже існує маса сайтів та комп'ютерних програм, які допоможуть зробити все самостійно.
2
При розробці проекту продумайте, скільки шафок знадобиться; де і як вони будуть розташовані; чи будуть у них засклені або суцільні дверцята. Врахуйте форму, розмір і розташування мийки, довжину, ширину і колір столешніци.Задумайтесь і про те, який стіл ви хотіли б бачити в новій кухні. Ви можете купити звичайний квадратний або круглий стіл і кілька табуреток, а можете придбати кухонний куточок, оброблений тканиною або шкірою.
3
Маючи на руках попередньо розроблений проект кухні, відправляйтеся в магазин і визначитеся з моделлю і відтінком меблів. Будьте уважні при виборі кольору шаф і стільниці. Часто в меблі вих магазинах використовується яскрава люмінесцентна підсвічування, і фасади виглядають набагато світліше, ніж насправді. Враховуйте цей факт, щоб потім не довелося повертати меблі назад.
4
Подумайте над тим, який матеріал найбільше підійде для нових меблів. Ви можете вибрати фасади з МДФ, пластика, алюмінію, масиву дерева або скла. У кожного є плюси і мінуси.
Зверніть увагу
У меблів з масиву дерева менше відтінків, оскільки вона зазвичай має натуральний колір бука, дуба або вишні, її досить складно мити, але зате вона екологічно безпечна. Коштують такі фасади набагато дорожче інших.