Як підключити декілька комп'ютерів.

Якщо у вас є два або більше комп'ютера, то виникає бажання їх об'єднати, тобто, підключити до однієї локальної мережі. Для цього необхідно з'єднати комп'ютери між собою за допомогою мережевого кабелю, і виконати необхідні налаштування.
Інструкція
1
На першому комп'ютері клацніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі і виберіть «Властивості». Тепер у вікні, виберіть вкладку «Ім'я комп'ютера» і натисніть кнопку «Змінити ...». Введіть ім'я комп'ютера на латинськими літерами, наприклад, PC1 і ім'я робочої групи, наприклад, WORKGROUP. Ім'я робочої групи може бути вже зазначено за замовчуванням, якщо цього немає, то доведеться ввести самому. Далі натисніть кнопку «ОК» в цьому і в наступному вікні. Потім перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Те ж саме виконайте з другим комп'ютером, тільки ім'я йому надайте PC2. Але при цьому робоча група на обох комп'ютерах повинна бути однаковою - WORKGROUP. По закінченню настройки, другий комп'ютер також потрібно перезавантажити.
2
Імена комп'ютерам привласнені, і тепер потрібно присвоїти кожному комп'ютеру унікальний адресу. Для цього на першому комп'ютері натисніть «Пуск», «Налаштування» і двічі клацніть по пункту «Мережеві підключення». Тепер клацніть правою кнопкою миші «Підключення по локальній мережі» та натисніть «Властивості». У вікні, виберіть «Протокол Інтернету (TCP/IP)» і натисніть кнопку «Властивості».
3
Далі відзначте пункт «Використовувати наступний IP-адреса». В полі «IP-адреса» введіть адресу вашого комп'ютера. Клацніть мишею по полю «Маска підмережі», там з'явиться відповідна адресою комп'ютера величина. Натисніть кнопку «ОК» в цьому вікні і все закривайте. Зачекайте кілька секунд, поки відбудеться зміна налаштувань. І закрийте вікно мережних підключень. Тепер зробіть теж саме на іншому комп'ютері.
4
Далі вставте мережевий кабель в обидва комп'ютера. Один кінець мережевого кабелю підключається до першого комп'ютера, другий кінець підключається до другого. Після цього з'явиться в треї повідомлення про те, що підключено локальне з'єднання. Тепер обидва ваших комп'ютера підключені до однієї локальної мережі.