Як створити ефект мокрого волосся. Як нагріти басейн.

Укладання з ефектом мокрих волосся виглядає дуже красиво і сексуально. Маючи під рукою всього лише засіб для укладання, фен і гребінець, її без зусиль можна зробити самостійно, не вдаючись до послуг професійного перукаря.
Вам знадобиться
  • засіб для укладання, фен, гребінець.
Інструкція
1
Перше з чим ви зіштовхнетеся при підготовці створення зачіски з ефектом мокрих волосся - вибір засоби для укладання. Сьогодні виробники пропонують широкий асортимент даної продукції. Наприклад, спеціальні гелі, лаки, муси і спреї. Деякі перукарі і стилісти рекомендують використовувати текстурайзер. Це гель, який допомагає укласти волосся и окремими пасмами. Плюс в тому, що після нього немає необхідності користуватися феном - ви зможете укласти волосся и руками. Мінусом є ціна, це досить дорогий засіб, і використовувати його кожен день досить накладно. Якщо ваші волосся и досить слухняні, вам достатньо буде придбати звичайний гель з ефектом мокрих волосся і лак для фіксації зачіски.
2
Техніка створення укладання залежить від довжини і структури ваших волосся. Якщо у вас довге волосся и, кучеряве від природи, то вам достатньо буде нанести гель з ефектом мокрих волосся на всі волосся и або тільки окремі пасма, які ви хотіли б виділити. Потім розчешіть локони великим гребенем і покладіть їх на свій смак. Для того, щоб зафіксувати ефект, зберіть волосся и в кулак в напрямку від кінчиків до коренів і кілька разів стисніть і відпустіть їх. Сушити феном таку укладання не буде потрібно.
3
Власницям коротких стрижок не варто наносити засіб для укладання з ефектом мокрих волосся на саму зачіску. Для початку візьміть трохи гелю на долоню, а потім розподіліть його по волосся ам, виділяючи окремі прядки. Тепер оформите чубок, вз'ерошьте потилицю і пригладьте віскі. Використовуйте лак для більш сильної фіксації укладання.
4
Тим, у кого довгі і прямі волосся и, доведеться докласти трохи більше зусиль. Для початку нанесіть гель для укладання на долоні, потім відокремте невеликий локон і розподіліть засіб. Після цього зберіть локон в пучок і зафіксуйте його гумкою. Зробивши кілька таких операцій, почекайте менше години, а потім розпустіть волосся и і збийте їх руками, не розчісуючи. Якщо вам не сподобалося те, як лежать деякі прядки, скористайтеся гелем або лаком і направте їх так, як вам хочеться. Завершіть укладання за допомогою фена.
Створити зачіску з ефектом мокрого волосся можна в домашніх умовах. Для цього необхідно придбати спеціальне укладань і приготувати досить потужний фен.
Вам знадобиться
  • шампунь, гель або пінка для укладання волосся, фен
Інструкція
1
Вимийте волосся за допомогою шампуню і трохи підсушіть їх махровим рушником. Перед початком укладання волосся повинне бути злегка вологими. Шампунь необхідно вибирати відповідно до власних потреб, але для створення ефектної зачіски фахівці радять користуватися тими шампунями, які містять компоненти, що дозволяють дещо збільшити об'єм волосся.
2
Нанесіть гель або пінку для укладання по всій довжині волосся. Щоб досягти максимального ефекту, використовуйте тільки спеціальні засоби укладань. За допомогою звичайної пінки можна сформувати пружні локони, але ефекту мокрого волосся набагато простіше домогтися за допомогою косметичних продуктів, спеціально призначених для цих цілей. Гель дозволяє домогтися більш міцних локонів. З ним зачіска буде триматися набагато довше. З іншого боку, він може склеювати волосся, тому при його використанні потрібно дотримуватися обережності. Для укладання волосся середньої довжини цілком достатньо кульки пінки розміром з невеликий волоський горіх. Гелю необхідно в два рази менше.
3
Висушіть голову феном зі спеціальним дифузором. Якщо є можливість, виставите фен на максимальну потужність. Подається повітря повинен бути досить гарячим. У процесі укладання захоплюйте дифузором пасма волосся і притискайте їх до голови. При створенні такої укладки важливо, щоб повітряний потік був спрямований від кінчиків волосся до їх коріння. Укладаючи волосся, тримайте фен в одній руці, а інший скручуйте окремі пасма джгутами, м'яти їх хаотично. Ефект мокрого волосся передбачає досить безладне напрямок локонів. Все має виглядати максимально природно.
4
Після того, як укладання буде закінчена, розправте волосся пальцями. Розчісувати їх гребінцем не можна, так як це може призвести до того, що завитки будуть розформовані, і всі зусилля, спрямовані на додання волоссю певного зовнішнього вигляду, виявляться марними. При бажанні заколіть пасма шпильками або сформуйте високу зачіску. Можете прикрасити волосся ефектними шпильками, обідками, але стилісти вважають, що перевантажувати образ в даному випадку не варто. Таке укладання вже сама по собі є яскравим акцентом.
Зверніть увагу
Зачіска з ефектом мокрого волосся буде дуже виграшно виглядатиме на волоссі середньої довжини. Перед тим, як створити подібну укладку, ретельно продумайте свій образ.
Корисна порада
Вимийте голову перед сном, якщо вранці була зроблена зачіска з ефектом мокрого волосся. Гель і пінка висушують волосся, псують їх, тому при першій же можливості залишки цих продуктів потрібно змити.