Як відкрити java на комп'ютері. Як відкрити на комп'ютері ява книги.

Програми для відкриття java дозволяють запускати додатки для телефонів на комп'ютері . Улюблені програми годі й закачувати на телефон для перегляду. Досить запустити на комп'ютері програму-емулятор.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, одна з програм: Sjboy Emulator, KEmulator Lite, Link MidpX, MIDP2.
Інструкція
1
Скачайте і запустіть Sjboy Emulator. Це зручний емулятор у використанні. Відкривається у вигляді телефону, скачати можна з сайту www.ddvhouse.ru. Щоб відкрити програму, натисніть курсором мишки на екрані Sjboy Emulator. Також для відкриття використовуйте віртуальну клавіатуру, яка надається в програмі. В Sjboy Emulator не можна скачувати файли. Щоб запустити гру з даними емулятором, натисніть правою мишкою на файл. Виберіть вкладку "Відкрити за допомогою Sjboy Emulator». Файл java буде запущений.
2
Хороший емулятор для відкриття java форматів - KEmulator Lite. Скачайте програму з сайту www.mob-fun.ru і встановіть її на комп'ютер. Якщо ви хочете відкрити програму або гру, можете просто натиснути правою кнопкою мишки на файл. Далі натисніть на вкладку "Відкрити за допомогою ...» і виберіть ваш емулятор. Це може бути не тільки KEmulator Lite. Або запустіть сам емулятор. В меню File виберіть команду Open або ж Load JAR. Так ви відкриєте потрібне вам додаток.
3
Швидко можна відкривати додатки з програмою Link MidpX. Завантажити його можна з сайту www.letsmoto.com. Знайдіть потрібний вам файл. Натисніть на ньому правою кнопкою миші. Відкриється вікно, де в списку виберіть "Відкрити за допомогою Link MidpX». Java можна відкрити прямо в браузері. Для цього натисніть правою кнопкою миші і виберіть Link MidpX. Файл буде запущений для використання. Управляти файлом треба за допомогою кнопок, які є в емуляторі.
4
Емулятор MIDP2 працює через командний рядок. Скачайте програму можна з сайту www.technoportal.ua/goodies/soft/forpc/se/midp2.html. Запустіть дану програму на комп'ютері . Запустіть командний рядок. Впишіть там cd C: Midp2Exe і натисніть Enter. Далі введіть Midp2Exe -jar game.jar. З'явиться файл game.exe. Він же запуститься в емуляторі NHAL Win32 Emulator.
Java-книга є звичайним додатком для мобільного телефону. Процедура завантаження та встановлення такої програми нічим не відрізняється від установки будь-якого іншого програмного забезпечення, але управління настройками книги може викликати деякі труднощі. Перехід на потрібну сторінку здійснюється за допомогою відповідних комбінацій клавіш.
Інструкція
1
Перейдіть на будь-який сайт з книгами java. Спочатку виберіть відповідний жанр або виконайте пошук по автору. Щоб скачати книгу перейдіть по спеціальному посиланню в браузері телефону. Якщо скачування книги проводиться за допомогою комп'ютера, то завантажте файл «.jar» і скиньте його на телефон за допомогою відповідного програмного забезпечення (наприклад, Nokia PCSuite). Якщо при завантаженні виникли труднощі, то подивіться інформацію по установці java аплетів в інструкції до вашого мобільного телефону.
2
Щойно файл буде завантажений в телефон, запустіть його за допомогою файлового менеджера пристрою. Деякі моделі телефонів вимагають установки аплетів, тому дочекайтеся закінчення роботи інсталятора. Перейдіть в меню додатків і запустите вашу свіжовстановленому книгу .
3
Після відкриття програми пристрій телефону ви побачите меню книги і список глав. Виберіть пункт «читати главу» без зміни параметрів. Як правило, завантажена книга вже налаштована. Якщо при читанні виникають будь-які незручності, то спробуйте перейти в настройки і змінити потрібні параметри.
4
Для читання java-книг використовується управління відповідними клавішами. Наприклад, клавіші «9» і «3» дозволяють перегортати сторінку, а «8» і «2» здійснюють порядкову прокрутку. Якщо ваш телефон оснащений сенсорним екраном, то його можна зручно використовувати при читанні подібно електронній книзі. Всі налаштування вказані в пункті «настройка тачськріна». Екран умовно ділиться на кілька зон, після дотику до яких відбувається певна дія.
5
Якщо ви не можете знайти потрібну вам книгу для телефону, то можна скористатися безкоштовними читалками, які дозволять відкрити файл потрібного формату. Однією з найбільш відомих читалок є програма Foliant, що дозволяє працювати з форматом електронних бібліотек FB2 і відкривати текстові TXT файли.
Корисна порада
Кількість параметрів, що настроюються залежить від самої книги. Не всі програми повністю підтримують керування за допомогою сенсорного екрану. Для прокрутки і перегортання можна скористатися «віртуальної» панеллю, яка викликається через настройки самого пристрою. Для цього вийдіть з програми і в настройках запуску java вкажіть пункт, який відповідає за додавання відповідної функціональної області.