Як відновити прихований розділ ноутбука. відновити прихований розділ ноутбуці asus.

Практично на кожному ноутбуці знаходиться прихований розділ. Його можна видаляти при бажанні, що дозволяє звільнити місце на диску. Також можна і відновити прихований розділ, якщо раптом у вас з ним відбулися які-небудь неполадки. Однак у користувачів комп'ютера часто виникають труднощі з даною операцією.
Вам знадобиться
  • Програма Acronis Disc Director Suite.
Інструкція
1
Спочатку треба створити вільне місце на диску, де буде розташований прихований розділ. Для цього встановіть собі на ноутбук програму Acronis Disc Director Suite. Виберіть розділ «Ручний режим». Для продовження роботи клацніть «Ок». Прихований розділ зберігається спочатку або в кінці диска. При відновленні вибирайте структуру, яка була раніше.
2
В програмі Acronis Disc Director Suite виберіть диск С і натисніть на кнопку «Змінити розмір». Знайдіть поле «незайняте простір перед». Встановіть розмір. В розділі з назвою «незайняте простір після» параметри рівні нулю. Якщо прихований розділ буде на диску розташований в кінці, тоді ці значення повинні дорівнювати одиниці. Щоб застосувати параметри, натискайте на кнопку із зображенням прапорця. Потім клацніть кнопку «Приступити». Перезавантажте комп'ютер. Місце для прихованого розділу готово.
3
Наступним етапом відновлюйте сам розділ. Встановіть для цього програму Acronis True Image. Відкрийте її і в меню натисніть «Відновити». Клацніть на кнопці «Пошук резервної копії». Вкажіть місце розташування образу прихованого розділу і натисніть «Ок». Далі вибирайте опцію «Відновити». Натискайте пункт «Відновити диски або розділи" і клацніть кнопку «Далі». У вікні, яке відкриється, виберіть MBR і FAT32. Знову натисніть «Далі». У наступній вкладці натисніть кнопку «Налаштування диска». Також виберіть вільне місце для локального диска С і натисніть на вкладку «Застосувати».
4
Потім клацніть по кнопці «Змінити настройки за умовчанням». Тип розділу вказуйте «Основний». Натисніть кнопку «Прийняти». Клацніть по нижній посиланню «Змінити настройки за умовчанням», і натисніть "Далі". Знову вкажіть той диск, куди буде відновлюватися MBR. Потім натискаєте на «Приступити» і чекаєте. Тепер прихований розділ відновлений.
Для відновлення розділів жорсткого диска рекомендують використовувати спеціальні програми. Якщо такої можливості немає, то можна використовувати штатні засоби операційної системи Windows.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в панель управління комп'ютером. Тепер виберіть пункт «Адміністрування», розташоване в меню «Система і безпека». Знайдіть ярлик меню «Керування комп'ютером» і запустіть його.
2
Знайдіть у лівій колонці меню «Сховище» і розгорніть його. Відкрийте пункт "Керування дисками". Вивчіть графічне зображення існуючих розділів жорсткого диска. Виділіть розділ, параметри якого слід змінити. Тепер відкрийте вкладку «Дія» і розгорніть підменю «Усі завдання». Клацніть по пункту "Зробити розділ активним». Перезавантажте комп'ютер, щоб застосувати нові параметри розділу.
3
Якщо у вас немає доступу до меню управління жорсткими дисками, то скачайте і встановіть програму Partition Manager. Перезавантажте комп'ютер, щоб утиліта отримала всю необхідну інформацію про стан жорстких дисків. Запустіть Partition Manager.
4
Виберіть пункт «Режим для досвідчених користувачів». Тепер знайдіть графічне зображення прихованого розділу. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Показати розділ». Якщо вам необхідно очистити даний сектор жорсткого диска перед використанням, то клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Форматувати розділ». У новому меню виберіть формат майбутньої файлової системи і вкажіть розмір кластера.
5
Тепер відкрийте меню «Зміни». Натисніть кнопку «Застосувати зміни». Зачекайте, поки програма завершить всі запущені процеси. Перезавантажте комп'ютер, щоб застосувати зміни параметрів жорсткого диска. В якості альтернативи програмі Partition Manager можна використовувати утиліту Acronis Disk Director Suite. Будьте обережні, змінюючи параметри розділів. Ні в якому разі не форматуйте системний диск і не міняйте його характеристики без крайньої необхідності.