Як обставити кухню в хрущовці. Як обставити трикімнатну квартиру в хрущовці.

Шістдесяті роки минулого століття пройшли, залишивши лише спогади і будинки з квартирами дуже маленьких габаритів, так звані хрущовки. Кухня в таких квартирах всього 6 м ?, але це не означає, що ви не зможете обставити її також функціонально і зручно як кухню великих розмірів, адже в наш час дизайнери пропонують безліч рішень для приміщень з обмеженою площею. Отже, як обставити кухню в хрущовці?
Інструкція
1
Перше, про що потрібно пам'ятати при облаштуванні маленького простору кухні в хрущовці, це функціональність і комфорт. На лічених сантиметрах ви повинні максимально зручно і раціонально розташувати все необхідне.
2
Винесіть обідній стіл за межі кухні або придбайте компактний стіл-трансформер, який при необхідності може вмістити навіть велику родину. Також хорошим варіантом для хрущовки буде кутова кухня, де раковина, плита і робочий стіл знаходяться під рукою.
3
Придбайте горизонтальний холодильник, тоді його поверхня може бути використана як робоча. Купуючи вертикальний варіант, запам'ятайте, краще встановити його в дальньому кутку від дверей. Таке місце розташування візуально зменшить розміри холодильника.
4
Плита, як і холодильник, є необхідною частиною кухонного інтер'єру. Однак з метою економії простору кухні розумніше встановити замість неї варильну поверхню. Функцію духовки може виконувати мікрохвильова піч.
5
Для більшої зручності використовуйте для кухні в хрущовці трансформовану меблі. При необхідності її можна з легкість висунути або, навпаки, прибрати. Також замість стільців купите кухонні лавки, вони займають менше місця на підлозі.
6
Побутова техніка, що допоможе вам уникнути нагромаджень в кухні. Більш того, вона сучасна і стильна.
7
Скористайтеся висувними шафками і поличками. Ці різноманітні пристосування дозволять максимально заощадити простір маленької кухні. Якщо у вас є можливість, розширте підвіконня і встановіть стільницю, під нею розташуйте додаткові шафки і полички.
8
Візуально збільште площа приміщення за допомогою освітлення і вибору оздоблювальних матеріалів. Світлі тони стелі, стін, меблів і техніки будуть найкращим рішенням для кухні в хрущовці. Елементи декору, скатертину, меблеві ручки також повинні бути схожі за тону із загальною картиною інтер'єру кухні. Уникайте яскравих кольорів.
9
Відмовтеся від великої люстри, вона візуально зменшить розміри приміщення. Скористайтеся одиночними лампочками.