Як смажити попкорн.

Попкорн - це улюблені ласощі не лише дітей, а й дорослих. З попкорном можна відмінно провести час перед телевізором за переглядом улюбленого фільму або телесеріалу. І якщо не зловживати повітряної кукурудзою, то на фігурі таке пристрасть не відіб'ється.

Вам знадобиться

- сушені зерна кукурудзи; - олія соняшникова; - сковорода; - миска для готового попкорну.

Інструкція
1

На розігріту сковороду налийте рослинне масло. Краще навіть буде, якщо ви просто змажете маслом поверхню сковороди. Якщо переборщити з жирами, то попкорн вийде масляний. Потім висипаєте на підготовлену сковороду зерна кукурудзи, накриваєте все кришкою і ставите на дуже слабкий вогонь.

2

В процесі приготування піци потрібно часто перемішувати, щоб він не пригоріла, і розкрилися всі зерна. Тому не слід при його приготуванні тікати з кухні в інших справах. Краще взяти сковороду з широкою площею, а зерна кукурудзи насипати на неї тонким шаром: коли зерна почнуть лопатися, має залишатися місце для розкриття інших.

3

В самому процесі приготування або після нього попкорн потрібно посипати сіллю. Після цього охолодити і подавати до столу. Деякі люблять солодкий попкорн. Для цього на окремій сковороді приготуйте карамель: смажений в олії цукор з додаванням води. Прісний попкорн занурте в гарячу карамель - вийде тонка солодка корочка.

4

Приготування попкорна в мікрохвильовій печі позбавить від миття зайвої посуду. Візьміть миску зі скла, насипте в неї зерна, додайте трохи масла, накрийте кришкою: через 4 хвилини смачний попкорн готовий. У мікрохвильовці він не підгорить, і його не потрібно постійно перемішувати.

Зверніть увагу

Зверніть увагу, що для приготування попкорна використовують спеціальні сорти кукурудзи. Якість зерен залежить і від умов зберігання, і від їх правильної обробки. Купуйте попкорн тільки зарекомендували себе марок, а якщо не знаєте їх - нічого страшного. Купуйте кілька різних пакетиків із зернами і спробуйте приготувати їх вміст по черзі. Хороший попкорн розкривається майже весь і діаметр повітряних кульок досить великий.

Корисні поради

Не рекомендується використовувати для смаження попкорна вершкове масло та інші тваринні жири.