Як вибрати спліт систему.

На даний момент безліч фірм пропонують кондиціонери з різними функціями. За певним набором критеріїв можна підібрати ідеальну сплати систему, яка радуватиме вас. Отже, розберемо основні пункти.
Інструкція
1
Спліт системи бувають інверторні - вони вигідно відрізняються тим, що володіють регулятором потужності, плавно змінює інтенсивність охолодження. Тому такі моделі більш енергоефективні та довговічні за рахунок плавності роботи, проте відчутно дорожче. Більш простий і доступний варіант - НЕ інверторні моделі. Вони або працюють, або вимикаються, проміжних фаз немає.
2
Ще один важливий критерій - потужність кондиціонера. В середньому вона розраховується так: 1 кВт на 10 кв.м. Однак необхідно врахувати ще безліч факторів: скільки людина присутня в приміщенні, на яку сторону світу виходять вікна, яка побутова техніка знаходиться в кімнаті. Кожен з цих факторів серйозно впливає на розрахунок потужності. У кожному разі, перед покупкою кондиціонера рекомендується порадитися з консультантом, так як помилка в будь-яку сторону небажана. Занадто слабка сплати система просто не впорається з охолодженням приміщення, а надто потужна викличе протяг і буде занадто часто включатися і виключатися, що явно не піде на користь вентиляторів і компресорів.
3
На ваш комфорт впливає рівень шуму. Саме тому зовнішній блок з компресором монтується зовні. За умови, що він не бракований і встановлений правильно, його зовсім не чути в закритому приміщенні (під час експлуатації кондиціонера рекомендується закривати вікна, щоб зберегти в приміщенні прохолоду). Але, в будь-якому випадку, варто спробувати вибрати модель з найнижчими шумовими показниками, щоб не виникало проблем із сусідами. Внутрішній блок працює набагато тихіше зовнішнього, а у більшості моделей є функція «спокійний сон», так що вибрати сплати систему, яка не буде вас турбувати, вельми легко.
4
Розібравшись з основними параметрами, варто звернути увагу на додаткові функції. Сучасні настінні побутові кондиціонери оснащені різними додатковими можливостями, наприклад: нагрівання, осушення повітря, режим продувки; можуть бути вбудовані різні фільтри та іонізатори. Так що, визначившись з попередніми основними пунктами, легко знайти модель, яка повністю відповідає вашим потребам.
Зверніть увагу
Розраховуючи бюджет на придбання кондиціонера, не забувайте, що установка - дорогий процес. Обов'язково враховуйте це.
Корисна порада
Найкраще купувати спліт систему в тій фірмі, яка сама і забезпечує монтаж. В іншому випадку вам буде складно довести, що кондиціонер бракований або установка проведена неправильно. Продавець і установник намагатимуться звалити провину один на одного. Так що краще знайти фірму, яка надає весь спектр послуг, і тим самим заощадити собі нерви, гроші і час.