Як прикріпити звукову доріжку.

Більшість цифрових фото-камер в наш час володіють можливістю зйомки відео-кліпів. Доступність подібних камер і карт пам'яті в наш час створили бум користувача відео на онлайн-каналах типу Youtube і Vimeo. Щоб ваше відео виділялося серед потоку інших аматорських відео, прикріпіть до нього звукову доріжку зі своєю улюбленою піснею або нарізкою з звукових ефектів.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, доступ в інтернет
Інструкція
1
Завантажте та встановіть безкоштовну версію відео-редактора VideoPad. Запустіть програму після завершення установки.
2
В лівому верхньому куті клікніть на "Add Media". Виберіть перший AVI-файл, який хочете імпортувати. Повторіть процес, щоб імпортувати всі потрібні відео-файли. Потім зробіть те ж саме з mp3-файлом, який стане саундтреком вашого відео.
3
Перетягніть відео-файли в нижній правий кут інтерфейсу (поле "Sequence"). В цей же поле перетягніть mp3-файл. Початок аудіо-файла буде синхронізовано з початком відео автоматично. Натиснувши на кнопку "Preview", ви зможете переглянути отриманий результат.
4
Імпортовані відео-файли можуть містити звукову інформацію, тому необхідно визначитися з гучністю вашого саундтрека. Відредагуйте рівень звуку відео і аудіо за допомогою слайдерів в лівому нижньому куті екрану. Можливо, ви захочете повністю заглушити звук оригінального відео. Щоб це зробити, натисніть на значок гучномовця поруч з регулятором гучності аудіо-доріжки. Щоб додати ефекти (відлуння, дисторшн та інші) до вашого саундтреку, натисніть на значок із зірочкою. Виберіть потрібний ефект, відрегулюйте його параметри і натисніть "ОК".
5
Останнім кроком буде збереження фінального результату. Натисніть на "Create Movie", введіть ім'я файлу і виберіть місце на вашому комп'ютері, де буде збережено ваше нове відео. Процес збереження файлу може зайняти деякий час, залежно від довжини і розміру відео-файлів.