Як здати машину.

Ви ніколи не замислювалися про власний бізнес? Звичайно, не обов'язково починати з відкриття власної нафтової чи газової свердловини. Але варіантів багато. Наприклад, як вам ідея автобізнесу? А точніше - надання населенню послуг по здачі автомобіля в оренду. Це величезне поле для діяльності, адже займатися таким бізнесом ви можете і як приватник, і як агент який-небудь транспортної компанії. На ваш розсуд. За умови, що у вас є кілька автомобілів на повному ходу, застояних в гаражі.
Інструкція
1
І оренда, і лізинг - найпопулярніші зараз види послуг, тому як не кожне підприємство і вже тим більше не кожна людина може дозволити собі придбати машину для роз'їздів і термінових справ. А адже часто трапляється так, що машина може знадобитися зовсім несподівано і на короткий термін. І тут на сцену виходите ви зі своїм «рятівним» пропозицією.
2
Перше, і, мабуть, головне в такому бізнесі: оціните з об'єктивної точки зору свій парк машин. Його кількість, а головне, якість і призначення пропонованих машин. Адже вибір автомобіля клієнтом буде залежати безпосередньо від цілей, для яких він йому потрібен: перевіз вантажу, ремонтні роботи або, наприклад, весілля. Тому як, якщо у вас в парку тільки легкові автомобілі, було б нерозумно пропонувати їх для важких вантажоперевезень і будівництва.
3
Оформлення необхідної документації. Складіть договір оренди автомобіля, який і буде підписуватися з кожним з тих, хто захоче орендувати у вас машину . У цьому договорі чітко і ясно пропишіть умови здачі автомобіля, ціну за добу оренди, умови оплати поломок і неполадок, проходження технічного огляду.
4
Договір - непорушна гарантія отримання орендної плати в обумовленому обсязі й у срок.Не має значення приватна ви особа або представник компанії, договір - обов'язковий і головний документ у вашій діяльності.
Державна програма з утилізації старих автомобілів стартувала 8 березня 2010. Старий автомобіль з дозволеною масою не більше 3,5 тонн можна здати, отримати сертифікат і скористатися знижкою в 50 тисяч рублів при покупці нового автомобіля, випущеного на території Російської Федерації.
Вам знадобиться
  • - свідоцтво;
  • - довіреність;
  • - договір;
  • - сертифікат.
Інструкція
1
Знайти регіон для здачі старого автомобіля досить просто. Якщо ви плануєте обміняти автомобіль, якому більше 10 років, і він перебував у вашій власності більше 1 року, зверніться до офіційного дилера.
2
Ви можете приїхати на старому авто або привезти його на евакуаторі за свій рахунок. Далі буде потрібно заповнити уніфіковане свідоцтво про утилізацію. Бланк видадуть в автодилера. У дилерському центрі ви оформите довіреність на здійснення процедури зняття з реєстраційного обліку та передачу в пункт утилізації.
3
З вами оформлять договір про утилізацію і прийняттю автомобіля на відповідальне зберігання до моменту утилізації. Ви оплатите 3000 рублів за послуги, виберіть у дилера новий автомобіль і отримаєте за нього знижку в розмірі 50 тисяч рублів.
4
Купити новий автомобіль зі знижкою можна за готівкові грошові кошти або оформити пільговий кредит в банках-партнерах програми.
5
Здати автомобіль на утилізацію можна в Москві і Московській Області, Санкт-Петербурзі, Красноярському, Краснодарському і Приморському краї, в Башкирії, Удмуртії, Татарстані, Ульяновської, Калузької, Ростовської, Свердловській, Калінінградської, Самарської, Нижегородської, Новосибірської області .
6
Програма утилізації спрямована на оновлення автотранспортного парку в Російській Федерації та на підтримку вітчизняних виробників. В економічно розвинених країнах подібні програми діють вже давно. Сполучені Штати Америки, Франція, Німеччина - це країни, які почали оновлення автомобільних парків, підтримали своїх виробників і отримали відмінні результати.
7
Модельний ряд пропонованих автомобілів за програмою утилізації досить обширний: ВАЗ, ГАЗ, УАЗ, ТагАЗ, Шевроле Нива, Шкода Октавіа, Форд Фокус, Шкода Фабія, Кіа Спектра, Рено Логан і т.д.