Як прибрати подряпини з телефону. Як убратьцарапіни з корпусу телефону.

Кожному власнику мобільного телефону хотілося б зберегти корпус свого апарату таким, яким він був при покупці. Але на часто використовуваному стільниковому телефоні рано чи пізно з'являються подряпини, які погіршують зовнішній вигляд трубки. Позбутися від непривабливих ушкоджень в найкоротші терміни і при мінімальному вкладенні коштів дозволяє використання спеціальної поліруючої пасти для пластикових поверхонь. Для видалення подряпин з корпусу телефону достатньо кількох нескладних дій.
Вам знадобиться
  • - поліруюча паста для екранів телефонів;
  • - ватяні диски або м'яка ганчірочка;
  • - ватяні палички.
Інструкція
1
Перед початком процедури видаліть різні забруднення з корпусу і дисплея вашого телефону . Це можна зробити за допомогою спеціальних вологих серветок або коштів для очищення поверхні мобільних апаратів.
2
Потім видавіть трохи пасти для полірування на подряпаний ділянку. Намагайтеся наносити засіб на непомітний ділянку, що знаходиться на бічній або задній частині корпусу.
3
Візьміть ватяну паличку і розітріть засіб, натискаючи на поверхню. Якщо після цієї процедури пластикова поверхня втратила забарвлення або виявилося, що дисплей телефону складається з декількох шарів, на верхньому з яких від застосування пасти з'явилися пузирікі, то відмовтеся від використання поліролі.
4
Якщо після пробного нанесення забарвлення пластика не змінилася і немає ніяких погіршень зовнішнього вигляду апарату, продовжите використання поліруючої пасти.
5
Візьміть ватний диск або м'яку ганчірочку і розітріть нанесене засіб протягом 2-3 хвилин, сильно натискаючи на пластик. Повторіть розтирання, видавлюючи щоразу нову порцію поліролі, доти, поки поверхня не стане гладкою.
6
Після полірування протріть телефон чистим сухим ватним диском або нової м'якою ганчіркою. Для захисту екрану або глянсової задньої кришки стільникового від нових пошкоджень наклейте на поверхню спеціальну плівку для дисплеїв, попередньо вирізавши її за потрібними розмірами з великого шматка плівки.
7
Щоб захистити корпус апарату від нових подряпин, придбайте спеціальний відповідний за розміром чохол. Вибирайте такі захисні аксесуари, які дозволять вам вільно користуватися апаратом. Таким вимогам відповідають силіконові або шкіряні чохли, що мають отвори в місці розташування клавіш, роз'ємів і динаміка телефону або сумочки, що повністю закривають мобільний, з нековзною внутрішньою поверхнею.