Як привітати друга на весіллі.

Весілля товариша дитинства або однокашника завжди буває одним з яскравих подій для великої компанії друзів. І звичайно, коли настає момент вручення подарунків і тамада передає вам мікрофон, молода пара очікує трохи більше, ніж просте зачитування віршів з подарункових конвертів та листівок. Адже молодість дозволяє підійти до цього процесу з вигадкою і фантазією. Як же привітати друга з весіллям, щоб цей момент надовго запам'ятався молодій сім'ї?
Інструкція
1
Згадайте давню дитячу мрію вашого друга і на її основі побудуйте виступ. Наприклад: «Мріяв знайти скарб? - Так ось же він - молода дружина. Мріяв об'їздити весь світ? - Приймай перші гроші на путівку. Мріяв стати хорошим фахівцем? - Уж у виборі дівчини рівних йому просто немає ».
2
Традиційним моментом на весіллях є крадіжка нареченої. За допомогою вигадки і фантазії подкорректируйте традицію. Наприклад, вкради тільки туфлю і попросіть нареченого викупити її. А ще краще сховайте взуття майбутнього чоловіка. І нехай подружки нареченої віддуваються.
3
Можна влаштувати веселу гру - вручення подарунка. Для цього доведеться розміняти даруємо суму на більш дрібні купюри. І по черзі кожен з друзів називає слово-побажання і кладе на тацю купюру. І так по колу. Сенс в тому, що побажань може бути море, і пара буде з інтересом спостерігати, що вже йде третій круг поздоровлень, а гроші все не закінчуються.
4
Якщо ви захочете зняти вітальний ролик, не варто накидати туди ваші загальні фотографії. Просто придумайте оригінальну пісню і покажіть в кліпі місця, де ви любили разом відпочивати і веселитися. А може бути, залишилося цікаве відео з рибалки, відображено момент, коли ви намазували друг друга зубною пастою, або є запис з ювілею дідуся, де ваш друг ще маленьким хлопчиком читав вірші з табуреті? Веселі підписи і Комметаріі (відомі фрази з фільмів) вітаються.
5
Якщо ви дружите давно, розбийте виступ на етапи. Наприклад, спочатку нехай нареченого вийдуть поздоровляти діти-шибеники, заспівають або прочитають вірші про те, яким він був чудовим в дитинстві. Потім - школярки з пісенькою, як вони мріяли про нього під час перерв, слідом за ними - хор футболістів (будь-яких спортсменів, дивлячись який вид спорту любить жених), нехай розкажуть, який був сильний раніше у нього удар. Апогеєм можуть стати бабусі, які сидять біля під'їзду, з жартівливим визнанням, що будь вони молодші, давно б відбили нареченого. Природно, все це - в жартівливих віршах і з максимальною акторської віддачею. Для найвідчайдушніших друзів підійде варіант завзятих частівок, адже вони і сприймаються легше, і посмішок викличуть більше.
Весілля - це романтичний і зворушливе свято закоханих. Якщо вас запросили на торжество, продумайте не тільки наряд та подарунок, а й цікавий спосіб привітання молодят .
Інструкція
1
Подаруйте нареченому і нареченій оригінальне привітання у віршах. Складете самі або замовте індивідуальне привітання молодим. Нехай воно буде веселим і відображає інтереси, захоплення і почуття молодят . Можна в віршованій формі розповісти невелику історію їхнього знайомства і любові, а наприкінці побажати довгих років щасливого сімейного життя.
2
Змонтуйте фільм про те, як закохані жили до весілля. Це може бути невеликий ролик з фотографій і уривків домашнього відео. Ще одна цікава ідея - це поздоровлення-інтерв'ю від близьких людей. Візьміть відеокамеру і попросіть родичів, друзів і колег по роботі сказати кілька теплих слів майбутньому подружжю. Додайте парочку поздоровлень від незнайомих перехожих людей, це буде цікаво. Під час урочистості повісьте на стіну екран з білого паперу і продемонструйте через проектор ролик молодятам. Запис можна показати і на ноутбуці, але великий екран дозволить продемонструвати привітання всім гостям.
3
Організуйте нареченому і нареченій «грошовий дощ». Гроші, які ви збираєтеся дарувати молодим, розміняйте на дрібніші купюри по 500, 100 і 50 рублів. Купіть яскравий велику парасольку і акуратно по його периметру (нижньої частини) і до спиць пришийте грошові купюри або прикріпіть їх скотчем. Одержаний грошовий зонт акуратно складіть, але не стягуйте. Коли на весіллі прийде ваша черга вітати молодих, побажайте подружжю любові, щастя, удачі і щоб гроші сипалися на них як дощ з неба. На цих словах підійдіть до нареченого і нареченої і відкрийте над ними парасольку з грошовими купюрами. З боку таке поздоровлення виглядає цікаво і дуже оригінально.
4
Здивувати молодят можна не тільки цікавим поздоровленням, але і незвичайним подарунком. Купіть їм сертифікат в спа-салон або оплатіть оглядовий політ на повітряній кулі. А футболки з їх фотографіями та побажаннями любові і щастя стануть приємним доповненням до основного подарунка.