Як отримати штрих-код.

штрих код - це зашифрований унікальний номер, скануючи який, касир отримує назву і ціну товару. Крім цього штрих- код дозволяє отримати інформацію про виробника товару за допомогою відповідних систем. Запатентований в Америці в 1949 році, штрих- код до сих пір полегшує життя виробникам, постачальникам і продавцям.
Інструкція
1
У Росії єдиним уповноваженим представником міжнародної організації GS1, яка розробляє стандарти впровадження та присвоєння штрих- код ов, є Асоціація автоматичної ідентифікації «ЮНІСКАН/ГС1 РУС». Всі інші компанії, що пропонують привласнення штрих- код а міжнародного стандарту EAN, є посередниками або ж шарлатанами.
2
Для того щоб безкоштовно код іровать свою продукцію, вашому підприємству необхідно вступити в ГС1 РУС (це можуть зробити тільки комерційні організації). Якщо ви вирішили стати членом ГС1 в російському представництві, то відправляйте заяву про вступ і перелік продукції, що підлягає код ірованія. Після того, як вашу заяву буде отримано, вам буде необхідно перерахувати на розрахунковий рахунок вступний внесок в розмірі 25000 рублів (ПДВ не обкладаються). Форми заяви та переліку продукції дивіться на сайті ГС1 РУС.
3
Як же відбувається процес присвоєння штрих- код а? Перш за все, вам необхідно отримати набір цифр, які і будуть його складати. Спочатку компанії присвоюється префікс підприємства GS1. Далі ви отримуєте номера продукції вашого підприємства - кількість цифр залежить від того, скільки цифр включає префікс підприємства.
4
Залежно від варіанту сканування (на складі, на касі) вибирається символіка штрихового код а, а також місце розташування етикетки. Коли символіка визначена, починається розробка дизайну. Розмір етикетки залежить від усіх перерахованих вище параметрів, а також від можливостей друкарського обладнання. Важливо, щоб цифри під смужками були добре видні, на випадок пошкодження етикетки і неможливості сканування.
5
При виборі кольору штрих- код а орієнтуйтеся на наступне: класичними кольорами є чорний на білому фоні, також ви можете вибрати будь-який темний колір (темно-коричневий, темно-синій, темно-зелений ). Як фон як варіант можуть бути використані світлі відтінки червоного.
6
Друк етикеток зі штрих код ами здійснюється або в друкарні, або в умовах офісу - на лазерному або термотрансферном принтері. Після того як штрих- код надрукований, його якість перевіряється спеціальним приладом - верифікатором.